Mistyczna Sri Lanka z Martą Gorącą!

Można śmiało powiedzieć, że Sri Lanka chowała się przed hordami odwiedzających dość skutecznie. Szlaki handlowe i później turystyczne prowadziły niby przez wyspę ale albo się ją omijało podczas niepokojów związanych z Tamilami, albo po prostu leciało się gdzieś indziej, gdzieś obok. Klejnot, jakim niewątpliwie jest Sri Lanka, przez lata pozostawał niezauważany dla ogółu. Teraz, kiedy już od lat jest bezpiecznie i stabilnie, coraz więcej ludzi przygląda się tej wyspie z zaciekawieniem. Nic dziwnego - mamy tutaj wspaniałe kolonialne miasta, ponad 2000 lat historii, super fale idealne na surfing, rybne wody, niesamowite świątynie buddyjskie, pyszne, pachnące jedzenie i wiecznie uśmiechniętych, uchodzących za niebywale gościnnych Lankijczyków. Do tego najstarsze zasadzone przez człowieka i żyjące wciąż drzewo, cudne, senne wioski, świeże, pachnące owoce i pogodę…pogodę, która zadowoli nawet największego malkontenta! Dorzuć do tego smaczną herbatę, świetnej jakości ryż, 8 miejsc pod opieką UNESCO, lasy deszczowe i piaszczyste, bajeczne plaże i na dokładkę swoje własne stado Płetwali Błękitnych, a przepis na wspaniałe wakacje mamy w garści!

Szanowni Państwo, nadszedł czas na Sri Lankę, krainę mlekiem, miodem i …herbatą płynącą! Zapraszamy!

Nasza przygoda zabierze Was do interioru, na południe oraz głębokie południe tej niesamowitej wyspy, gdzie pogoda jest najlepsza, jedzenie najświeższe i ocean najczystszy! Naszą Shangri La znajdziemy w najlepszych, ręcznie przez nas wyselekcjonowanych butikowych hotelach, specjalizujących się w obsłudze klienta o najwyższych wymaganiach. Zakwaterowanie jest przecudowne, obsługa dyskretna i nawykła do obsługi klientów o najbardziej wysublimowanym smaku.

Zdjęcia, które Państwo oglądacie, pokazują dokładnie te hotele, w których spędzicie cudowne chwile odpoczywając na tej rajskiej wyspie.

DLACZEGO WARTO JECHAĆ?

 • spędzisz niesamowite wakacje na znanej ze swego piękna wyspie, gdzie czas spoooowaaalniaaaa...;
 • skorzystasz z udogodnień oferowanych przez najlepsze, specjalnie przez nas wybrane hotele;
 • odświeży Cię ciągły łagodny powiew z nad Oceanu i szum prastarych lasów tropikalnych;
 • oddasz się leczniczym masażom, z których Sri Lanka słynie;
 • zobaczysz słynna Świątynię Zęba oraz wdrapiesz się na szczyt Sigiriya!
 • z prywatnym przewodnikiem zglebisz wiedze o herbacie, pijąc jej najlepsze (nieblendowane) gatunki i przyglądając się uprawom!
 • trekking na Adams Peak oraz na Wodospady Dilayuma!
 • spacer po niezwykłych polach ryżowych? - czemu nie!
 • wypoczniesz na najpiękniejszych plażach Sri Lanki;
 • weźmiesz udział w trekkingu po spektakularnych okolicach wokół Little Adams Peak!
 • kąpiele słoneczne, kąpiele słoneczne, kąpiele słoneczne z drinkiem w ręku!
 • spróbujesz wykwintnej kuchni lankijskiej, słynącej z niesamowitego bogactwa smaków i zapachów
 • podróż w czasie i przestrzeni pociągiem do Nuwara Eliya!
 • rowerami zwiedzisz okolice, posurfujesz lub wybierzesz się na ryby!
 • zwiedzisz objęty opieką UNESCO stary holenderski fort!
 • spróbujesz boskich lokalnych herbat, z których Cejlon przecież słynie!
 • zwiedzisz piękne świątynie buddyjskie, których jest cała masa w okolicy ale przede wszystkim..
 • oddasz się sesjom medytacji w zapierających dech w piersiach lokalizacjach!
 • ...ODPOCZNIESZ...

Wizytę w tym malowniczym kraju uświetni obecność Marty Gorącej - doświadczonej instruktorki fitness.

MARTA GORĄCA Instruktorka fitness, Trenerka Personalna z 15-letnim doświadczeniem. Właścicielka firmy Marta Gorąca GROUP, w skład której wchodzą Marta Gorąca CAMP, Marta Gorąca STUDIO TRENINGU oraz Marta Gorąca ATELIER. Jest też szkoleniowcem Instruktorów fitness, autorką szkoleń i programów treningowych. Na co dzień możesz ją spotkać online w Jej social mediach, gdzie dzieli się motywacją, energią i wiedzą, prowadzi treningi online i jednoczy mnóstwo Kobiet. Specjalistka do zadań specjalnych. Jeśli myślisz, że aktywny tryb życia zupełnie nie jest dla Ciebie, poczekaj na pierwszy CAMP z Martą. Szybko zmienisz zdanie! Jej pasją jest ruch i praca z drugim człowiekiem, dawanie narzędzi, wyznaczanie drogi po cele i marzenia. Tworzy przestrzeń, w której możesz poczuć się swobodnie, poznać niesamowite osoby i nawiązać piękne relacje, rozwijać się i realizować marzenia. Towarzyszy w drodze poznawania siebie, swojego ciała i jego potrzeb. A jeśli można robić to w najpiękniejszych miejscach na świecie, to dzieje się prawdziwa magia.

Co mamy w planie?

TRENINGI PODCZAS WYJAZDU:

 • BOOT CAMP

Trening całego ciała z wykorzystaniem różnorodnego sprzętu. Podczas tego treningu poczujesz niesamowitą energię i siłę grupy! Te zajęcia to wizytówka CAMPów, otwierają je i zamykają. Ćwiczysz w małej grupie przemieszczając się ze stacji na stację, gdzie na każdej jest zupełnie inne zadanie do wykonania. 

 • BANDS TRAINING

Trening z gumami oporowymi. Te sprawią, że poczujesz swoje mięśnie na nowo. Bodźcowanie konkretnych grup mięśniowych, spalanie i modelowanie w jednym.

 • BODYART

Trening z kategorii body & mind. Wyobraź sobie siebie na macie przy wschodzie/ zachodzie słońca na plaży… Piękna, relaksująca muzyka w tle. Trening, podczas którego Twoje ciało świetnie pracuje, a głowa odpoczywa. Ruch połączony z oddechem w najpiękniejszym wydaniu.

 • STRETCHING & MOBILITY

Trening regeneracyjny. Rozciąganie potrzebne jest każdemu z nas. Czy ćwiczysz, czy nie, zadbaj o przywrócenie optymalnego zakresu ruchu w stawach i rozluźnienie przeciążonych mięśni. 

 • FULL BODY WORKOUT

Trening całego ciała, który dopasowany jest do Twoich możliwości. Podczas tych zajęć ćwiczymy z obciążeniem własnego ciała lub z lekkim sprzętem.

 • CORE & CARDIO

Trening mięśni brzucha inaczej. Spalamy zbędną tkankę tłuszczową i modelujemy brzuch. Zapomnij o setkach brzuszków na zgrabny i ładny brzuch. Te zajęcia pokażą Ci, jak pięknie wymodelować te mięśnie poprawnie technicznie i bezpiecznie.

 • PORANNE MEDYTACJE

Znajdując się w jednym z piękniejszych miejsc na świecie być może potrzebujesz głębszego połączenia ciała i umysłu. Uziemienia i zakotwiczenia w tym, co „tu i teraz”. Zacznijmy dzień od medytacji, oddechu. Będzie pięknie.

 • BODY BALANCE

Trening wzmacniający z kategorii body & mind. Zawiera ćwiczenia asymetryczne, które kształtują koordynację nerwowo-mięśniową, wyrównują napięcia w ciele, wzmacniają mięśnie dookoła kręgosłupa, głębokie. Bez skakania, bez pośpiechu. Spokojny, dokładny ruch, na tym się skupiamy podczas tej lekcji. 

PONADTO:

PLAN WYPRAWY:

04. marca 2023 - wylot z Warszawy do Colombo na Sri Lance.

05. marca 2023 - lądowanie na Sri Lance. Nasz kierowca odbierze Państwa z lotniska i ruszycie w podroż do pierwszego hotelu na trasie. Przejazd zajmie około 3h. Po przyjeździe, odpoczynek po podroży a wieczorem udamy się do Kandy na ceremonię pooja w niezwyklej Świątyni Zęba w Kandy.

06. marca 2023 - Dla chętnych poranna sesja ćwiczeń z Martą. Dziś udamy się na niezwykłą podroż po interiorze wyspy, wejdziemy na Sigiriye, skąd będziemy podziwiać niezwykle widoki ponad koronami drzew. Po aktywnym czasie wrócimy do hotelu by rozkoszować się jego komfortem, ciszą kolejnymi zajęciami z Martą!

07. marca 2023 - Po przepysznym śniadaniu i porannej sesji ćwiczeń, odwiedzimy plantacje herbaty Loolcondera, wdrapiemy się na szczyt Skały Kondagala, na której jest idealne miejsce na wyciszenie się w przepięknych okolicznościach natury! Dziś luźniejsze popołudnie - będzie czas zwiedzić okolice naszego pięknego hotelu i skorzystać z doświadczenia i energii Marty...

08. marca 2023 - dziś aktywny dzień. Po porannej sesji ćwiczeń, udamy się na stacje kolejowa na niezwykle sceniczną przejażdżkę pociągiem do pięknego miasteczka Nuwara Elija. Zahaczymy o plantacje herbaty (a jakże!) a potem udamy się nad jezioro odpocząć i złapać oddech. Po południu przejazd przepiękną, malowniczą trasą do Kaduruketha przez przepiękne, rolnicze, malownicze krajobrazy Wellawaya. Zakwaterowanie i relaks w pięknym Jetwing Kaduruketha, wciśniętym pomiędzy malownicze pola ryżowe - agro-luksus w najlepszym wydaniu! Wieczorem, dla chętnych, wyciszający trening z Martą.

09. marca 2023 - Po porannych ćwiczeniach i śniadaniu zapraszamy na poranny spacer po zielonych polach ryżowych Kaduruketha. Potem już na biegu zaliczymy Nine Arch Bridge i Ella gap. Popołudnie spędzimy na niezwykłym spacerze na Little Adams Peak! Wieczorem przejażdżka rowerowa pomiędzy polami ryżowymi?

10. marca 2023 - Poranna sesja ćwiczeń z Marta i po śniadaniu udamy się w 3.5h godzinna podroż do Mawella, gdzie na prywatnej plaży, otoczony pięknymi ogrodami mieści się nasz zjawiskowy hotel. Po drodze zaliczymy Wodospady Diyaluma, gdzie się wykąpiemy w jego niezwykle orzeźwiających wodach!

Wieczór spędzimy na plaży czy przy basenie naszego pięknego hotelu...

11. marca 2023 - Po śniadaniu i porannej sesji z Marta na plaży, przejazd południowym wybrzeżem Oceanu do pełnego uroku, kolonialnego Galle Fort wpisanego na listę UNESCO. Dziś wcześniejszy powrót do hotelu by skorzystać z jego komfortów i niezwyklej scenerii otaczających to niezwykle miejsce.

12. marca 2023 - Poranna sesja ćwiczeń na plaży z Marta. Dla chętnych możliwość nauki surfowania na najbardziej trendy plaży Hiriketiya. Opcjonalnie można oddać się przyjemnością masaży ajurwedycznych, z których Cejon słynie! Dziś wieczorem urządzimy mini party - dziś nasze Panie wszystkie przywdzieją sari, udrapowane przez specjalistów - lokalne lankijskie kobiety!

13. marca 2023 - ostatni dzień na Sri Lance. Leniwy poranek, spacer po plaży i powoli udamy się w podroż do Colombo. Kolacje zjemy w pięknym, kolonialnym hotelu, odświeżymy się i udamy się wieczorem na lotnisko by złapać nasze nocne połączenie do Europy.

14. marca 2023 - poranny wylot z Colombo i przed południem jesteśmy już w Warszawie! Koniec wyprawy.

CENA:

USD 2780 za osobę + przeloty (okolo PLN 5400/os.) - pokoje Superior.

USD 3080 za osobę + przeloty (okolo PLN 5400/os.) - pokoje Deluxe.

CENA ZAWIERA:
Zakwaterowanie w luksusowych butikowych hotelach, 8 nocy;
Wszystkie śniadania;

Wizyty/wstępy: Świątynia Zęba, Sigiriya, plantacja Loolcondera, trekking na Kondagala, przejazd pociągiem, zwiedzanie Nuwara Eliya, Nine Arch Bridge, Ella Gap, Little Adams Peak, wycieczka rowerowa, wodospady Diyaluma, Fort Galle, Rumassala, kolacja lankijska.

Transport komfortowym, klimatyzowanym autem na całej trasie, z anglojęzycznym kierowcą/ przewodnikiem do dyspozycji;
Dodatkowo podczas transferów: dostęp do wi- fi, woda niegazowana;
Ubezpieczenie KL EUR 40000;
Turystyczny Fundusz Gwarancyjny;
Organizację wyprawy i opiekę polskiego pilota/organizatora 24/7.

CENA NIE ZAWIERA:
Przelotów;
Kosztów wizy USD 35 KLIKNIJ https://www.eta.gov.lk for online visa application;
Napiwków, posiłków innych niż wymienione powyżej, wydatków osobistych;
Opcjonalnych atrakcji.

Termin: 04.03.2023 - 14.03.2023 Cena: od USD 2780 + przelot
Rezerwuj