SESZELE – RAJSKIE WAKACJE!

WAKACJE W RAJU - TYLKO NA SESZELACH!

Raj na Ziemi - jak inaczej można opisać ten nieprawdopodobnie piękny archipelag 155. wysp, zagubiony u wschodnich wybrzeży Afryki? Tutejsze plaże rokrocznie zdobywają pierwsze miejsca w ogólnoświatowych plebiscytach turystycznych, a największe firmy, które wiążą swoje produkty z rajskimi pejzażami (Bacardi, Skittles, Bounty) kręcą tutaj swoje reklamówki! Zapraszamy na wyjazd, który na dłuuugo utknie w Waszej pamięci - jeśli chcecie podładować baterie w pięknych okolicznościach natury - Seszele są Waszą destynacją!

Seszele - raj na ziemi

PROGRAM

21. sierpnia 2024 - wczesnym popołudniem wylot z Warszawy przez Bliski Wschód do Mahe na Seszelach.

22. sierpnia 2024 - poranne lądowanie w Mahe, stolicy Seszeli. Transfer do naszej pięknej willi na plaży.

22. sierpnia - 30. sierpnia 2024 - generalnie wczasy i luz na najpiękniejszych plażach na świecie!

30. sierpnia 2024 - wieczorem transfer na lotnisko i wylot przez Dubaj do Warszawy.

31. sierpnia 2024 - lądowanie w Warszawie około południa.

Koniec wyprawy

Image title
Image title

ATRAKCJE NA MIEJSCU

Nurkowanie - krótki przejazd samochodem na drugą stronę wyspy zabierze nas na piękna plażę Beau Valon - stąd też startuje nasza łódź nurkowa - prosto z plaży. Nurkowanie na Seszelach jest dosyć łatwe, brak szczególnie mocnych prądów, znajdziemy tutaj doskonałe warunki zarówno dla osób początkujących (kurs OWD możliwy) jak i dla zaawansowanych nurków, którzy maja większe oczekiwania. Rafy koralowe są w doskonałym stanie, pod wodą zobaczymy masę kolorowych ryb typowych dla tej części Oceanu Indyjskiego - na niektórych nurkowiskach, szczególnie przy silniejszych prądach, mamy szansę natknąć się na rekiny rafowe i szereg płaszczek. Seszele znane są na całym świecie z faktu, że często w wodach przybrzeżnych można spotkać rekiny wielorybie oraz inne, pelagiczne gatunki ryb - przez tuńczyki po ultraszybkie żagielnice przecinające z ogromną prędkością błękit wody! Lokalne wody są idealne do snorkowania i nurkowania również dla dzieci - brak prądów, czysta, przejrzysta woda i duża mnogość ryb, które można spotkać już przy samej plaży: to wszystko (i o wiele więcej!) będzie dla naszych pociech niebywałą atrakcją! Dla dzieci od ósmego roku życia możliwe zanurzenia z akwalungiem!

Wszystkie nurkowania odbywają się z łodzi - korzystamy z certyfikowanego i uznawanego za najlepszy na Mahe klubu nurkowego, prowadzonego przez Europejczykow. Piękno świata podwodnego Seszeli jest niezaprzeczalne - być tutaj i nie zerknąć pod wodę to byłoby niedopatrzenie! Jako, ze mamy dostęp do prywatnego basenu, nawet nasze pociechy mogą spróbować nurkowania pod opieka naszego profesjonalisty - kto wie, może rozbudzi się w nich pasja to tego cudownego sportu?

Wycieczki łodzią na pobliskie wyspy - leżące opodal wyspy Praislin oraz La Digue są chyba najbardziej znanymi punktami na Seszelach. Praislin oferuje piękny interior, w których rosną palmy rodzące przedziwne orzechy Coco de Mer, które potrafią ważyć ponad 20kg! Jest to jedyne miejsce na świecie, gdzie można zobaczyć te przedziwne rośliny - są one pod ochroną na Seszelach, wywóz jest bardzo regulowany (sam orzech potrafi kosztować ponad EUR 200 za sztukę), a zarys tego orzecha możemy zobaczyć nawet na pieczątce z wizą wjazdową! Na Praislin można również spotkać ogromne żółwie lądowe, niczym nie ustępujące rozmiarem tym występującym na Galapagos. Sama wyspa jest przepiękna - cudne plaże i nieziemskie widoki!

Wyspa La Digue, leżąca opodal, jest najpiękniejszą wyspą na świecie, a nawet jeśli cała wyspa taka nie jest (a jest!), to ma najpiękniejsze plaże - to od lat wybór podróżników z całego świata - La Digue rulez! Wyobraź sobie krystalicznie czyste, ciepłe wody omywające bajecznie biały piasek - a wszystko to w scenerii nieprawdopodobnie bogatej zieleni i ogromnych głazów, z których Seszele są znane. Zobaczymy tutaj też plantacje wanilii i zjemy pyszny obiadek w knajpce na plaży! Chcesz zrobić idealne zdjęcie wakacyjne - takie, które może i pozostanie na zawsze w pamięci - La Digue jest dla Ciebie - idealne miejsce na zupełne oderwanie od szarej rzeczywistości! Nasze dzieci będą miały tutaj jak w niebie!

Image title

Codzienne wycieczki na targ rybno/warzywno/owocowy zapewnią nie tylko wrażenia estetyczne, ale również pyszne jedzenie na naszym stole! Dla dzieci ciekawe doświadczenia z tropikalnymi rybami w innym wydaniu - z targu prosto na nasz stół! Mali smakosze będą zachwyceni. :)

Wędkarstwo na otwartym oceanie - Seszele słyną ze spokojnych, czystych wód, w których mieszka cała masa dorodnych, smacznych ryb. Nie trzeba odpływać daleko od brzegu by mieć szansę na złapanie tuńczyków, wahoo, dorad czy sailfish, a nawet marlinów. Co roku masy turystów przybywają na Seszele właśnie w tym celu - jest to mekka wędkarstwa pełnomorskiego.

Przejażdżki po wyspie - sama wyspa jest dość rozległa, można tutaj podziwiać nie tylko przecudowne plaże, na których wypoczywają lokalesi, ale wpadać do lokalnych knajpek, spacerować po świeżo wybudowanym deptaku, zwiedzać te mniej turystyczne części wyspy Mahe (jej ile cudownych plaż i knajpek odkryliśmy już tutaj!) - można również wjechać na punkt widokowy by zobaczyć wyspę, na której my będziemy mieszkać - Eden Island!

Widok na Eden Island z lotu ptaka

NASZE ZAKWATEROWANIE

Zatrzymamy się w pięknej, prywatnej willi, która znajduje się na wyspie milionerów - Eden Island. Jest to prywatny, strzeżony kompleks pięknych willi i apartamentowców położonych nad wodą - albo na plaży, albo wśród sztucznych lagun, które wcinają się w tę wyspę. Wszędzie jachty i luksusowe rezydencje - znajdziemy tutaj korty tenisowe, siłownie, piękną, nowo wybudowaną marinę z masą knajpek, restauracji, muzyką na żywo i supermarketem. Wszystko to na strzeżonym, ekskluzywnym osiedlu, do którego tylko nieliczni mają dostęp! Cała wyspa Eden jest enklawą luksusu - przemieszczamy się po wyspie tylko wózkami elektrycznymi by nie zakłócać spokoju mieszkańcom - przez ten tydzień i my będziemy korzystać z wszelkich udogodnień, jakie oferuje nam nasza prywatna, luksusowa willa z pięknymi sypialniami - każda z własną łazienką, każda z balkonem i widokiem na piękny Ocean Indyjski (prócz jednej, która jest z widokiem na ogród). Na dole mamy do użytku ogromny salon z centrum TV/HiFi, piękna i przestronną kuchnię, pomieszczenia gospodarcze, pralnie, itp ale najważniejszy jest fakt, że parę kroków od naszego prywatnego basenu możemy wejść na plażę, chłonąć słońce i radość w nasze ciała! Rozpusta na całego i hedonizm w najczystszej formie!

Nasz dom widok z plaży.
Głowny salon/jadalnia z widokiem na basen, plażę i ocean.
Nasz basen z widokiem na plażę i ocean.
Plaza oddalona 7m od naszej willi.
Basen, plaza i ocean.
Nasz dom widok z plaży.
Jedna z sypialni.
SALON.
Patio.
Jedna z sypialni.

KOSZT:

USD 3950 na osobę garden suite + przelot (od około USD 950/os., dla dzieci OGROMNE zniżki)

USD 4150 na osobę pool suite + przelot (od około USD 950/os., dla dzieci OGROMNE zniżki)

USD 4350 na osobę ocean suite + przelot (od około USD 950/os., dla dzieci OGROMNE zniżki)

Image title

CENA ZAWIERA:

- zakwaterowanie w luksusowej willi na plaży z prywatnym basenem w pokojach dwuosobowych z pięknymi łazienkami

- wszystkie śniadania serwowane w naszej willi

- wszystkie obiadokolacje przygotowywane i serwowane przez naszego kucharza w naszej willi (Joseph, nasz prywatny kucharz, jest jednym z najlepszych kucharzy na Seszelach - nie było jeszcze grupy, która nie chciałaby zabrać go w walizce do domu!)

- transfery lotnisko - willa - lotnisko

- wycieczki samochodem po wyspie Mahe

- wycieczki na targowiska, lokalne plaże, grill party z lokalnym szefem kuchni!

- transfery do klubu nurkowego dla osób nurkujących

- ubezpieczenie podróżne KL EUR 40000

CENA NIE ZAWIERA:

- przelotu na trasie Warszawa - Mahe - Warszawa z przesiadką (około PLN 5800 - 6500/os.) - przeloty wyceniamy osobno, gdyż ich cena zależy od momentu zgłoszenia na wyprawę, ze względów logistycznych należy zakupić je przez nasze biuro; jeśli są Państwo zainteresowani wylotem z innego miasta w Polsce niż podane w ofercie, informację trzeba podać przy zgłoszeniu

- posiłków innych niż śniadania i obiadokolacje w willi

- wycieczek łodziami na wyspy poza Mahe (całodniowa wycieczka prywatna motorówką na wyspy Praislin - La Digue/Kies kosztuje EUR 450/os, łowienie ryb około EUR 400/os.)

- nurkowanie (jeden nur z łodzi kosztuje około EUR 80, im więcej tym taniej).

- ubezpieczenia na sporty wysokiego ryzyka - można wykupić u nas w cenie PLN 14/dziennie

- napiwków

Image title

Termin: 21.08.2024 - 31.08.2024 Cena: od USD 3950 + przelot
Rezerwuj