Najciekawszy wyjazd integracyjny!

2022-01-17

  Może jesteś właścicielem/ką firmy i zastanawiasz się, gdzie zabrać personel, najlepszych sprzedawców czy wartościowych klientów na nietypowy firmowy wyjazd integracyjny? Oto odpowiedz – zobacz jak wypoczywają pracownicy jednego z przedsiębiorstw z nami współpracujących!

ROATAN

Wody oblewające tę uroczą wyspę oferują idealne warunki dla wyjazdu integracyjnego – doskonała przejrzystość cieplej wody, barwne koralowce pod woda dla pasjonatów nurkowania a na powierzchni piękne piaszczyste plaże otoczone skałami i gajami palmowymi sprawiają, ze miejsce to idealnie nadaje się na totalny relaks i naładowanie baterii przed kolejnymi wyzwaniami w pracy! Krajobrazy, które przemawiają nie tylko do wyobraźni, ale przede wszystkim do zmysłów – bezkres błękitu morza idealnie pasuje z obfita zielenią tej cudownej, karaibskiej wyspy! Różnorodność fauny i flory urzeka i sprawia, że nie chce się tego miejsca opuszczać. Wakacje na Roatanie trwale zapisują się w pamięci każdego, kto miał szczęście tu być. Prócz powalającej swym pięknem przyrody i bajecznego wprost zakwaterowania (ta oferta zawiera chyba największą ilość zdjęć tego prawdziwie magicznego miejsca – wybaczcie, nie mogłem się oprzeć) mamy masę innych atrakcji: pływanie w morzu, snorkowanie (sprzęt jest za free), kajaki (sprzęt jest za free), łowienie ryb, pływanie łodzią na piękne wysepki, leniuchowanie pod palmami, wycieczki po wyspie, zjazdy na linie z zapierającymi w piersi dech widokami czy w końcu obserwowanie łagodnie płynących po niebie cumulusów – zajęć jest moc – integracja na całego!

MIAMI

Turystyczna stolica Florydy, a zarazem najpiękniejsze, najczystsze i najbardziej czarowne (i czaderskie) miasto USA. Otacza je woda i dzięki niej Miami zasłużyło na miano najsławniejszego kąpieliska w Stanach. Rozsławione dzięki takim filmom, jak „Policjanci z Miami” i serii „CSI: Kryminalne zagadki Miami” stało się miastem o światowej sławie, a przepiękne plaże, seksowne dziewczyny i tropikalna roślinność ściągają tu turystów z wielu zakątków naszego globu. Dodać trzeba, że pobliskie Everglades dodają uroku tej okolicy a dla party animals… no cóż… witajcie w niebie!