Manta Resort

2022-01-17

Istnieje wiele sposobów, by odpocząć od zanieczyszczonych miast, klimatyzowanych pomieszczeń i znaleźć się jak najbliżej natury. Można wybrać sie do lasu, spacerować po plaży lub wędrować górskimi szlakami. Jednak to, co wymyślili szwedzcy inżynierowe bije wszystkie inne pomysły na głowę!

Na Oceanie Indyjskim, w archipelagu Zanzibar, 50 kilometrów od stałego lądu, na północnym wybrzeżu wyspy Pemba, wybudowali oni najbardziej niesamowity pokój hotelowy na świecie!

Trzypiętrowy apartament daje możliwość rozkoszowania się pięknem Zanzibaru bez niczyjego towarzystwa, bowiem w jego bezpośrednim otoczeniu znajduje się….Ocean Indyjski. To wyjątkowe miejsce! Zupełnie jak prywatna wyspa ze wszystkimi wygodami, dryfująca po krystalicznie czystym morzu.

W ciągu dnia można opalać się na tarasie wypoczynkowym, który znajduje się na dachu a w nocy podziwiać z niego rozgwieżdżone niebo, które nad Zanzibarem jest wyjątkowo czyste. Cztery metry pod wodą znajduje się sypialnia z widokiem na podwodny, przepiękny świat.

I co Wy na to?