Japońskie Wyspy Tropikalne!

2022-01-19

Japonia – archipelag liczący ponad 3 000 wysp. Kraj Kwitnącej Wiśni” i „Wschodzącego Słońca. Jedno z najbardziej interesujących miejsc na świecie.

Dzięki połączeniu nowoczesności z tradycją podróżowanie po Japonii to fascynująca przygoda pełna atrakcji i kontrastów. Choć w czasie uroczystości państwowych kobiety przywdziewają tradycyjne stroje, Boże Narodzenie najczęściej spędza się w KFC. Samuraj, gejsza, anime, sumo, sushi, origami, ogrody japońskie, zielona herbata, sake – te pojęcia są znane chyba wszystkim. Różnorodność Japonii jest ogromna! Nigdzie na świecie na ma drugiego takiego kraju (może prócz Nowej Zelandii) oferującego taką rozpiętość klimatów i krajobrazów!

Ta wyprawa zabierze nas na głębokie południe Japonii, które różni się od północy jak dzień od nocy – oto miejska dżungla zmieni się w prawdziwą, tropikalną! Myśląc o Japonii, założę się, że plaże i krystalicznie czysta, lazurowa, ciepła woda oceaniczna nie pojawia się w Waszych myślach. Zmienimy to pokazując Wam znacznie mniej znany kawałek Japonii – witamy na egzotycznym archipelagu Riukiu!

Nurkowanie? Japonia! Zapraszamy na najbardziej niezwykłe wycieczki nurkowe w tych rejonach!

Więcej na www.pazola.com