Listopadowe Filipiny z Martą Gorącą!

Witamy na Filipinach!

Co definiuje Filipiny? Piękne, rażące zielenią pola ryżowe? Ogromne miasta tętniące życiem? Włochate wodne bawoły? Kolorowe jeepney'e? Przepiękne i majestatyczne wulkany? Niesamowita fauna zamieszkująca lokalne lasy czy po prostu ludzie, znani z gościnności i swobodnego podejścia do życia, zawsze uśmiechnięci i bezproblemowi? Odpowiedzi na to pytanie próżno szukać w księgach. Zachęcamy by empirycznie przekonać się czym Filipiny są dla Was, jak je czujecie, jaka energia z tego miejsca dla Was bije...

Filipiny są znane szeroko przez piękno lokalnych plaż. Piasek i woda to jednak nie wszystko - Filipiny to również mekka ludzi aktywnych! Filipiny zapewniają jedne z lepszych na świecie warunkow do surfowania. Tutaj przyjeżdzają turyści uprawiać kajakarstwo i kite surfing. Zachwyci Was trekkking po niezwykle malowniczych górach, kolarstwo górskie, canyoning i oczywiście nurkowanie.

Wody Filipiny mają pod dostatkiem jako, że jest to państwo położone na ponad 7000 tropikalnych wyspach!Każdy miłośnik plażingu znajdzie odpowiedni kawałek piasku dla siebie: od odizolowanych łach na środku oceanu, przez zalane kratery pradawnych wulkanów z pięknymi i intymnymi lagunami, aż po spektakularne plaże Visayas.

Filipiny są niejako 'na końcu' Azji, tuż za nimi rozpoczyna się ogromna przestrzeń Pacyfiku. Zupełnie nietypowo dla tych regionów, główną religią jest katolicyzm a wyspy te zawdzięczają ten stan pond 350 latom hiszpańskiej dominacji w tych regionach. Niemalże zaraz po Hiszpanach zawitali tu Amerykanie, zostawiając swój bagaż kulturowy - głównie fast foody i wielkie galerie handlowe :) Filipińczycy jednak nie identyfikują się za mocno z żadną z tych kultur - mówią o sobie z dumą, że są po prostu Filipino!

Wizytę w tym malowniczym kraju uświetni obecność Marty Gorącej - doświadczonej instruktorki fitness.

MARTA GORĄCA Instruktorka fitness, Trenerka Personalna z 15-letnim doświadczeniem. Właścicielka firmy Marta Gorąca GROUP, w skład której wchodzą Marta Gorąca CAMP, Marta Gorąca STUDIO TRENINGU oraz Marta Gorąca ATELIER. Jest też szkoleniowcem Instruktorów fitness, autorką szkoleń i programów treningowych. Na co dzień możesz ją spotkać online w Jej social mediach, gdzie dzieli się motywacją, energią i wiedzą, prowadzi treningi online i jednoczy mnóstwo Kobiet. Specjalistka do zadań specjalnych. Jeśli myślisz, że aktywny tryb życia zupełnie nie jest dla Ciebie, poczekaj na pierwszy CAMP z Martą. Szybko zmienisz zdanie! Jej pasją jest ruch i praca z drugim człowiekiem, dawanie narzędzi, wyznaczanie drogi po cele i marzenia. Tworzy przestrzeń, w której możesz poczuć się swobodnie, poznać niesamowite osoby i nawiązać piękne relacje, rozwijać się i realizować marzenia. Towarzyszy w drodze poznawania siebie, swojego ciała i jego potrzeb. A jeśli można robić to w najpiękniejszych miejscach na świecie, to dzieje się prawdziwa magia.

Co mamy w planie?

TRENINGI PODCZAS WYJAZDU:

 • BOOT CAMP

Trening całego ciała z wykorzystaniem różnorodnego sprzętu. Podczas tego treningu poczujesz niesamowitą energię i siłę grupy! Te zajęcia to wizytówka CAMPów, otwierają je i zamykają. Ćwiczysz w małej grupie przemieszczając się ze stacji na stację, gdzie na każdej jest zupełnie inne zadanie do wykonania. 

 • BANDS TRAINING

Trening z gumami oporowymi. Te sprawią, że poczujesz swoje mięśnie na nowo. Bodźcowanie konkretnych grup mięśniowych, spalanie i modelowanie w jednym.

 • BODYART

Trening z kategorii body & mind. Wyobraź sobie siebie na macie przy wschodzie/ zachodzie słońca na plaży… Piękna, relaksująca muzyka w tle. Trening, podczas którego Twoje ciało świetnie pracuje, a głowa odpoczywa. Ruch połączony z oddechem w najpiękniejszym wydaniu.

 • STRETCHING & MOBILITY

Trening regeneracyjny. Rozciąganie potrzebne jest każdemu z nas. Czy ćwiczysz, czy nie, zadbaj o przywrócenie optymalnego zakresu ruchu w stawach i rozluźnienie przeciążonych mięśni. 

 • FULL BODY WORKOUT

Trening całego ciała, który dopasowany jest do Twoich możliwości. Podczas tych zajęć ćwiczymy z obciążeniem własnego ciała lub z lekkim sprzętem.

 • CORE & CARDIO

Trening mięśni brzucha inaczej. Spalamy zbędną tkankę tłuszczową i modelujemy brzuch. Zapomnij o setkach brzuszków na zgrabny i ładny brzuch. Te zajęcia pokażą Ci, jak pięknie wymodelować te mięśnie poprawnie technicznie i bezpiecznie.

 • PORANNE MEDYTACJE

Znajdując się w jednym z piękniejszych miejsc na świecie być może potrzebujesz głębszego połączenia ciała i umysłu. Uziemienia i zakotwiczenia w tym, co „tu i teraz”. Zacznijmy dzień od medytacji, oddechu. Będzie pięknie.

 • BODY BALANCE

Trening wzmacniający z kategorii body & mind. Zawiera ćwiczenia asymetryczne, które kształtują koordynację nerwowo-mięśniową, wyrównują napięcia w ciele, wzmacniają mięśnie dookoła kręgosłupa, głębokie. Bez skakania, bez pośpiechu. Spokojny, dokładny ruch, na tym się skupiamy podczas tej lekcji. 

DLACZEGO WARTO JECHAĆ?

 • zobaczysz zupełnie unikalny kulturowo i geograficznie kawałek świata;
 • poznasz fascynujących ludzi, którzy uśmiechem rozbroją każdego;
 • pozbędziesz się stresu na bajecznych plażach tego regionu;
 • nałapiesz dobrej energii od słońca i... poprzez pyszne lokalne jedzenie;
 • odwiedzisz 3 różne wyspy na Visayach;
 • ponurkujesz w krystalicznie czystych i niezwykle ciepłych wodach;
 • zobaczysz rekina wielorybiego i kosogona!
 • wspólnie oddamy się poszukiwaniom pigmejskich konikow morskich;
 • złapiesz tropikalny vibe z drinkiem na plaży patrząc na niewiarygodnie szmaragdowo-turkusowy horyzont.

PLAN PODRÓŻY:

04. listopada 2023 - dziś wyruszamy w naszą podróż na Filipiny przez Bliski Wschód.

05. listopada 2023 - popołudniowe lądowanie w Cebu na Filipinach i transfer do hotelu w Cebu lub Damaguete (ok. 4.5h) na wyspie Negros. Zasłużony odpoczynek po podróży i stretching z Martą po podroży.

06. listopada 2023 - pierwsze nurkowania! Okolica słynie z niesamowitych miejsc pełnych małych 'critters'ów' ale i dla miłośników szerokiego kąta będzie mega dużo atrakcji! Może wybierzemy się w dalszą podróż łodzią i zanurkujemy z rekinami wielorybimi? Dziś ćwiczenia z Martą - szykujcie się!

07. listopada 2023 - kolejne dwa nurkowania na Damaguete i/lub ćwiczenia z Martą.

08. listopada 2023 - drugi i ostatni dzień nurkowy w Damaguete i/lub ćwiczenia z Martą.

09. listopada 2023 - dziś zmieniamy wyspę i przenosimy się na Malapascuę. Długa podróż, zajmie ponad 6h ale jak już dotrzemy na miejsce...światowa mekka nurkowania, słynąca głównie z głębokich ścian i fascynujących spotkań z rekinami kosogonymi!

10. listopada 2023 - pierwsze nurkowania na Malapescue i/lub ćwiczenia z Martą.

11. listopada 2023 - kolejne nurkowania na Malapescue i/lub ćwiczenia z Martą.

12. listopada 2023 - kolejne nurkowania na Malapescue i/lub ćwiczenia z Martą.

13. listopada 2023 - kolejne nurkowania na Malapescue i/lub ćwiczenia z Martą.

14. listopada 2023 - ostanie nurkowania, suszenie sprzętu i relaks po trudach nurkowania.

15. listopada 2023 - dziś udamy się na opcjonalną wycieczkę po wyspie albo po prostu cały dzień będziemy nicnierobić!

16. listopada 2023 - po śniadaniu udamy się w podróż na lotnisko w Cebu by złapać nasz popołudniowy lot na Bliski Wschód i dalej do Warszawy.

17. listopada 2023 - około południa lądujemy w Warszawie. Koniec wyprawy.

CENA:

USD 2480/os. + przelot od PLN 5830/os. dla osób nurkujacych.

USD 2080/os. + przelot od PLN 5830/os. dla osób nienurkujacych.

WAŻNE! OD 10TEGO LUTEGO 2022 FILIPINY PRZYJMUJĄ ZAGRANICZNYCH TURYSTÓW TYLKO JEŚLI SĄ W PEŁNI ZASZCZEPIENI.

Cena zawiera:

 • Przelot z Warszawy na Filipiny. Cena przelotu może ulec zmianie - będzie potwierdzana w dniu założenia rezerwacji. Rezerwacje, ze względów logistycznych, prosimy zakładać przez nasze biuro.
 • Wszystkie transfery z lotniska do hoteli, pomiędzy hotelami i z hotelu na lotnisko.
 • Zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych ze śniadaniami.
 • Pakiet 14 nurkowań z łodzi
 • Ubezpieczenie KL PLN 120000, NNW PLN 16000, bagaż PLN 1600.
 • Opiekę polskojęzycznego Instruktora PADI z dużym doświadczeniem, organizatora i tłumacza w jednym.
 • Spersonalizowaną koszulkę wyjazdową wraz z innymi gadżetami potrzebnymi w podróży.

Cena nie zawiera:

 • Wyżywienia innego niż śniadania. Posiłki na Filipinach są tanie a wybór ogromny!
 • Opłat wizowych, lotniskowych, za nadbagaż, itp.
 • Opłat za ew. wypożyczenie sprzętu czy dodatkowe wycieczki (np. na dalej położone nurkowiska).
 • Opłat środowiskowych za wjazd do Parków Narodowych czy specjalnych miejsc nurkowych - od USD 3 dziennie po ok. USD 30 dziennie jeśli miejsce jest objęte szczególną opieką (na przykład pływanie z rekinami wielorybimi).
 • Obowiązkowego ubezpieczenia nurkowego.
 • Ubezpieczenia kosztów rezygnacji.

Termin: 04.11.2023 - 17.11.2023 Cena: od USD 2080 + przelot
Rezerwuj