PL EN

START YOUR JOURNEY...


Sri Lanka - beautiful Asia
Sri Lanka - beautiful Asia!
Japan
Japan
Papua New Guinea - land of the cannibal
Papua New Guinea - land of the cannibal
A diving adventure under sail on the Aegean Sea
A diving adventure under sail on the Aegean Sea
Chuuk Lagoon - the largest ship graveyard in the world
Chuuk Lagoon - the largest ship graveyard in the world!
Socotra - an island forgotten in time
Socotra - an island forgotten in time
Mystical Bhutan and amazing Nepal
Mystical Bhutan and amazing Nepal
Amman, The Dead Sea, Petra, Wadi Rum, and beautiful Aqaba
Amman, The Dead Sea, Petra, Wadi Rum, and beautiful Aqaba!
Galapagos, Ecuador, and Peru
Galapagos, Ecuador, and Peru
Halmahera - Raja Ampat - unrivalled diving
Halmahera - Raja Ampat - unrivalled diving
Bunaken - the Pearl of Indonesia - Deluxe
Bunaken - the Pearl of Indonesia - Deluxe
São Tomé and Príncipe – the search for Eden ends here
São Tomé and Príncipe – the search for Eden ends here!
New Years in the Seychelles
New Years in the Seychelles!
An Antarctic expedition and the fabulous Iguazu Falls
An Antarctic expedition and the fabulous Iguazu Falls
SOCOTRA - AN ISLAND FORGOTTEN IN TIME
SOCOTRA - AN ISLAND FORGOTTEN IN TIME
The statues of Easter Island and colourful resorts of Chile
The statues of Easter Island and colourful resorts of Chile
The colourful and spectacular Philippines
The colourful and spectacular Philippines!

WARTO JECHAĆ: Price:
Price:


WARTO JECHAĆ: Price:
GalleryKorea Północna i Chiny - w krainie smoka

Time:19.07-30.07
Price:EUR 1590 + przeloty
TRWA END
19.07-30.07 | EUR 1590 + przeloty
TRWA END
Zakazane Miasto


Korea Północna i Wielki Mur w Chinach

Zapraszamy Państwa na wyprawę do owianych mgłą tajemnicy i egzotyki krajów - Chin oraz Korei Północnej. Naszą wyprawę rozpoczniemy w magicznych Chinach - kraju pełnym architektonicznych cudów, wyśmienitego jedzenia oraz... smoków. To także ojczyzna wielu rekordów - wszak znajduje się tu, na granicy z Nepalem (do którego zapraszamy Państwa jesienią), najwyższy szczyt Mount Everest, najdłuższa rzeka Azji, Jangcy, największa hodowla grzybów czy... największy, mogący pomieścić 700 osób, McDonalds.

W czasie pobytu przekonamy się, czy metra w stolicy są naprawdę tak zatłoczone, kaczka po pekińsku nieprawdopodobnie delikatna, a rowerami jeżdżą nawet biznesmeni. Zapraszamy!

Image title


Drugą częścią wyprawy będzie wizyta w nieodgadnionej Korei Północnej. Obserwując z kosmosu ten region, północna część półwyspu koreańskiego to jedna czarna plama ze światłami rozświetlajacymi jedynie stolicę Pjongjang. Mimo trudności, z jakimi od wieli lat boryka się ten kraj, Korea to coś wiecej niż tylko propaganda i kolejne doniesienia prasowe - to nacja ponad 20 mln ludzi, którzy żyją na ziemi z ogromną spuscizną historyczną i kulturową. Kraj tak tajemniczy i nieodgadniony, że można przeżyć zaskoczenie obcując z tą kulturą, która w sposób sztuczny została rodzielona po drugiej wojnie światowej między Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich a Stany zjednoczone Ameryki. Mimo prób ONZ w 1955 roku nie doszło do połączenia tych krajów, które od tamtej pory sympatyzują z powyższymi mocarstwami, choć po upadku ZSRR Korea Północna jest jednym w ostatnich krajów o tak komunistycznym charakterze. Jak to działa u nich, o tym musimy już sami przekonać się na miejscu!

Korea Północna to ostatni taki skansen wartości na ziemi, gdzie kult ideologi Dżucze (czyli samodzielności i samowystarczalności zarówno politycznej jak i gospodarczej) jest wciąż żywy i ma się dobrze już od 1955 roku. Niekiedy ideologia jest nazywana ruchem religijnym, ze wględu na kult przywódców narodu Samowystarczalność i samodzielność na wszystkich poziomach istnienia państwa jako terytorium, narodu, państwa, jest tutaj całkowita, ogarniająca wszystkich mieszkańców, którzy w harmonii żyją i pracują. Ta wszechobecna myśl wpłynęła nawet na tamtejszy kalendarz, który rozpoczyna się w 1912 roku - wtedy właśnie na świat przyszedł Kim Ir Sen, ojciec narodu. Wycieczka do tego kraju pomoże nam wyrobić sobie własne zdanie i - być może - mieć głębsza refleksję na temat tego, jak historia i polityka może modelować życie całych pokoleń Koreańczykow.

Wieża Idei Dżucze


Czemu warto odwiedzić Koreę Północną?

 • By na własne oczy zobaczyć i poczuć kraj harmonii i porządku, jakim jest Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna.
 • Odwiedzić Myohyangsan - święte miejsce, gdzie wedle legendy na świat przyszedł legendarny przywódca król Tangun, praojciec Koreańczyków.
 • By zobaczyć festiwal Arirang - jedno z największych świat państwowych, podczas których organizowana jest ogromna parada, kilkutysięczne choreografie gimnastyczne - do tych uczestnicy przygotowują się cały rok!
 • W Górach Diamentowych rozciągających się na 80 kilometrów poczuć wolność i odwiedzić liczne klasztory buddyjskie oraz wspiąć się na górę Kŭmgangsan.
 • Usiąść wygodnie z książką w Inmin Taehak Sǔpdang, czyli głównej bibliotece Korei Północnej, będącą perełką intelektualną tego kraju, lecz także zapierająca dech w piersiach ze względów architektonicznych.
 • Proszę nie dziwić się zainteresowaniu ze strony mieszkańców - lata izolacji odcięły ten lud od świata, teraz zaś chcą to wszystko nadrobić. Dla turysty jest to wspaniała okazja by porozmawiać, podzielić poglądy i zyskać przyjaciół.
 • Korea Północna jest jednym z tych miejsc gdzie nadal można poczuć nieskażoną naturę. Nie spotkamy tutaj wiele samochodów, korki uliczne są tutaj wielką rzadkością, natomiast napotkamy na znaczną ilość obszarów rekreacyjnych, ścieżek turystycznych, obozów wypoczynkowych, zadbanych parków i skwerów, gdzie to sami mieszkańcy dbają o własne otoczenie!
 • Koniecznie trzeba spróbować tutejszej kuchni. Numerem jeden są zimne nudle z Pjongjang, a do tego zestaw gorących zup i, rzecz jasna, ryż! Ten w kilku smakowitych wariantach.


Panorama Pjongjang

PLAN WYPRAWY:

19. lipca - wylot z Warszawy do Pekinu z przesiadkami.

20. lipca – lądujemy w Pekinie. Powitanie na lotnisku i transfer do hotelu, gdzie będziemy mogli odpocząć po podróży i nabrać sił na odwiedziny w najbardziej charakterystycznych miejscach stolicy. Po południu udamy się na Plac Niebiańskiego Spokoju – Tiananmen. To największy plac na świecie, mimo, że znajdują się tu zaledwie dwa obiekty – pomnik Bohaterów Ludu oraz mauzoleum Mao Zedonga. Codziennie o wschodzie słońca wciągana jest tu na maszt flaga Chińskiej Republiki Ludowej.

Prosto z Placu Niebiańskiego Spokoju udamy się do Zakazanego Miasta – dawnego pałacu cesarskiego dynastii Ming i Quing, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Legenda głosi, że znajduje się tu aż 9999 pokoi! Nazwa ,,Zakazane Miasto” to wspomnienie po czasach, gdy na teren kompleksu wstęp miała wyłącznie rodzina i najbliższe otoczenie cesarza. Dziś ten obiekt możemy podziwiać i my!

Ostatnim punktem dzisiejszego pełnego wrażeń dnia będzie wizyta w Świątyni Nieba. To XV-wieczny kompleks sakralnych budowli taoistycznych w południowo – wschodniej części miasta. Niegdyś odwiedzany był przez cesarzy z dynastii Ming i Quing, którzy modlili się tu o coroczne obfite plony. Świątynia otworzyła swoje podwoje dla turystów dopiero w 1912. roku.

Po pełnym wrażeń dniu wracamy do hotelu na zasłużony odpoczynek.

Zakazane Miasto

21. lipca – dziś po śniadaniu czeka nas przejażdżka kolejką linową na znak rozpoznawczy Chin – Wielki Mur w Badaling. To największa budowla wzniesiona kiedykolwiek przez człowieka, symbol ludzkiej siły i potęgi. Wzniesiono go wykorzystując ukształtowanie terenu, dlatego gdzieniegdzie na swojej oszałamiającej długości niemal 10. kilometrów poprzetykany jest wąwozami czy urwiskami… W Badaling będziemy mieli okazję podziwiać najlepiej zachowany fragment jednego z (nowych) siedmiu cudów świata.

Wielki mur ma ponad 21 tysięcy kilometrów długości!Wcale go nie widać z kosmosu, niestety.


Stąd udamy się podziwiać (z zewnątrz) kolejne zaskakujące dzieło ludzkich rąk – stadion olimpijski zwany pieszczotliwie Ptasim Gniazdem. To tu odbyły się wszystkie konkurencje lekkoatletyczne w czasie Igrzysk Olimpijskich w 2008 roku. Ta konstrukcja, na pierwszy rzut oka wyglądająca jak przypadkowa plątanina belek, w rzeczywistości kryje wysublimowane dzieło dwóch szwajcarskich architektów. Inspiracją dla misternej konstrukcji była chińska porcelana – krucha, delikatna i drogocenna.

Będąc tu, nie sposób pominąć inne sportowe arcydzieło architektoniczne – Kostkę Wodną. Po zakończonych igrzyskach budynek ten został przekształcony w park wodny. Kto wie, może będąc tu, poczujemy emocje wielkich sportowych wydarzeń…? :)

Powrót do hotelu i czas wolny.

Wielki Mur Chiński

Kostka LoduPtasie Gniazdo

22. lipca – dziś rozpieścimy nasze zmysły i podniebienia, próbując przekąsek Gokokuji oraz odwiedzając słynny pekiński targ pełen barwnych kwiatów oraz egzotycznych ptaków. Odurzeni mnogością zapachów i smaków, wracamy do hotelu odpocząć. Czas wolny – można robić ostatnie zdjęcia lub oddać się słodkiemu lenistwu, choć polecamy spokojne spacery, bo gdzie najlepiej można odetchnąć jak nie tu?

23. lipca – późnym rankiem udajemy się na lotnisko, skąd o 13:00 wylatujemy do Pjongjang. Lądowanie o 16:00, powitanie przez przewodników i ruszmy na zwiedzanie! Zaczniemy od Pomnika Mansudae, przedstawiającego dwóch poprzednich prezydentów kraju, Kim Il Sunga i Kim Dzong Ila. Zgodnie z tradycją, zorganizujemy małą zrzutkę na kwiaty, które złożymy pod pomnikiem. Udamy się następnie na spacer po parku z fontannami oraz będziemy mieli okazję podziwiać łuk triumfalny.

Transfer do hotelu, kolacja i zasłużony odpoczynek po podróży.

Pomnik MansundaePlac Kim Il Sunga

24. lipca – kolejny dzień pełen wrażeń! Przed południem wizyta w Pałacu Kŭmsusan, zwanym Pałacem Słońca, w którym obecnie znajduje się mauzoleum Kim Il Sunga (założyciela i pierwszego prezydenta Korei Północnej) oraz Kim Jong Ila (jego syna i następcy). Pałac otwarty jest dla turystów jedynie dwa dni w tygodniu. Następnie odwiedzimy… wioskę Pjongjang, w której znajduje się park rozrywki. Znajdujący się u stóp Góry Taesong, obiekt ten rekonstruuje kolejne etapy rozwoju kultury koreańskiej, pokazując czasu prehistoryczne, średniowieczne oraz współczesne.

Lunch w naszym hotelu. Po posiłku spacer na wzgórze Moran, gdzie spotkamy się z mieszkańcami celebrującymi czas wolny. Czeka nas również wizyta w tradycyjnej wiosce w dzielnicy Mangyongdae, przedstawionej jako miejsce urodzenia Kim Ir Sena. Przejedziemy się także metrem, aby dotrzeć na kolację w restauracji Chongryu Hotpot. Nie będzie to jednak zwykły posiłek, gdyż… przyrządzimy go sobie sami na malutkich gazowych kuchenkach. Po kolacji odrobina rozrywki w parku Kaeson. Znajdziemy tu liczne zjeżdżalnie i karuzele – dla każdego coś miłego!

Powrót do hotelu, czas wolny.


Kumsusan - Pałac SłońcaPomnik przed Wieżą Dżucze

25. lipca – po śniadaniu czeka nas około 4,5 – godzinna przejażdża do Wonsan. Ciekawostka: współautorem planu zagospodarowania przestrzennego miasta był polski architekt i urbanista, Stefan Słoński! Po drodze zatrzymamy się na około półgodziny w Sinpyong – niezwykle malowniczej okolicy. Według oficjalnej wersji, sam Wielki Przywódca lubił tu wypoczywać – do tego stopnia spodobała mu się okolica, że nakazał wybudowanie miejsca do wypoczynku dla robotników z okolicznych fabryk.

Jezioro Sinpyong


Po lunchu w Wonsan pojedziemy podziwiać najpiękniejsze pasmo górskie w Korei – Kumgang (czyli Góry Diamentowe), siedzibę licznych klasztorów buddyjskich. Odwiedzimy także resort Hundai Sungwoo, wyposażony we wszelkie możliwe atrakcje dla narciarzy (wstęp kosztuje 25 EUR od osoby).

Zachód słońca będziemy podziwiać spacerując wokół Jeziora Star Kumgang, po czym udamy się na ostatnią przejażdżkę do Sijung, pięknej miejscowości nad brzegiem Jeziora Sijung. Zostaniemy tu na kolację oraz nocleg.


Góry Diamentowe - Kumgang


26. lipca – dzień ten przyniesie nam kolejne atrakcje, choć teraz w wydaniu sielankowych, ponieważ w Sijung-kun odwiedzimy plażę nad przepiękną rzeką Changja, dzięki której będziemy mogli się nieco ochłodzić. Zobaczyć będziemy mogli tutaj podstawę ekonomiczną tego regionu, czyli spółdzielnie rolnicze. Kolejnym przystankiem w naszej podróży jest miasto Wonsan nad brzegiem Morza Japońskiego, gdzie odwiedzimy orientalny park i główny skwer miasta oraz okolice. 

27. lipca - tego dnia powrócimy do Pjongjang zahaczając o malownicze wodospady Ulim, perłę wśród naturalnych skarbów Korei. Następnie udamy się na lunch, po którym, jeśli będziemy mieli ochotę, wjedziemy na wieżę Juche, z której już tylko krok dzieli nas od Monumentu upamiętniającego założycieli partii. Z tego miejsca pokierujemy się do serca stolicy, czyli skweru Kim Il Sunga, na którym odbywają się wspaniałe parady wojskowe i obchody świąt państwowych. Będzie to spokojny spacer, podczas którego będziemy mieli możliwość pozwiedzać i porobić zakupy, zaś na koniec tego dnia pełnego atrakcji wrócimy do hotelu - wcześniej jeszcze obiad w Yanggakdo Chinese Restaurant, wedle własnych upodobań (choć proponujemy i w tym miejscu poddać się aurze podróżniczej).

28. lipca - dziś opuszczamy stolicę Korei Północnej i lecimy do Pekinu. Przejazd do hotelu i odpoczynek po podrozy.

29. lipca - wylot do Warszawy.

30. lipca - lądowanie w Warszawie. Koniec wyprawy.

Image title


CENA WYPRAWY: 1590 EUR/os. + przeloty

CENA ZAWIERA:

  • zakwaterowanie w hotelach w Pekinie, Pjongjang, Sijung oraz Wonsan

  • transfery autokarem z grupą

  • wszystkie śniadania

  • opieka anglojęzycznego licencjonowanego przewodnika 

  • opieka polskiego przewodnika/tłumacza/pilota/organizatora 24h/na dobę

  • ubezpieczenie KL EUR 30000, NNW EUR 4000, bagaż EUR 300.

CENA NIE ZAWIERA:

  • przelotów na trasie Warszawa - Pekin - Pjongjang - Pekin - Warszawa (koszt biletów na trasie Warszawa - Pekin - Warszawa to ok. 1500 USD/os., koszt przelotów Pekin - Pjongjang - Pekin wynosi 700 EUR/os. - biuro pomaga w rezerwacji i zakupie biletów; możliwy także wylot z innych miast w Polsce, cena może jednak ulec wówczas zmianie).

  • obiadów i kolacji. 

  • napiwków.

  • wydatków osobistych.

  • zwiedzane Juche Tower EUR 5/os. 

  • opłata do strefy zdemilitaryzowanej EUR 20/os.

  • wstęp na górę Mt. Kumgang EUR 25/os. 

  • wstęp do Pyongyang Folk Village EUR 20/os.

  • wstęp do parku rozrywki EUR 1/os

  • wizyta w Huyndai Resort EUR 25/os.

  • opłat wizowych (wiza do Korei Północnej kosztuje 50 EUR, wiza do Chin 220 PLN), paszportowych, podatków lokalnych i za nadbagaż 

Qianmen i Tiananmen

Time:19.07-30.07
Price:EUR 1590 + przeloty
TRWA END


Gallery

START YOUR JOURNEY...

Nasze ekskluzywne biuro podróży zapewni Państwu luksusowe wakacje marzeń!

WHERE SHOULD WE GO?

Our travel agency guarantees the luxury holidays of your dreams!

PAZOLA Travel & Adventure

We love adventure. Travelling, exploring, the challenge of blazing new trails, these drive our passion for discovering the world's people, cultures, and natural wonders. We approach each experience with a mindfulness that opens us to every sensation, emotion, and gift of knowledge on offer. Being with nature and its humbling beauty are at our core.


We want to share our quest for the unknown, the different, and the untouched. Along the way guiding you with expertise and inspiring you with many travel tales from the strange to the amusing. And when mother nature triumphs or the local culture captivates, we know to fall silent... and let the moment speak for itself.


PAZOLA Travel & Adventure professionally design and prepare luxury trips, hosted by a passionate team with broad experience and extensive knowledge. Sun on the face, wind in the hair, and a broad smile, you’ll know you’re on the holiday of your life!


OUR TEAM

Piotr F. Pazola

A passionate foodie, willing to devour almost anything! Has merged his love for globe-trotting with running a successful and unique travel company since 2000. A highly experienced diving instructor with over 7,000 dives, and almost 300 expeditions and diving safaris all over the world to his name. A true explorer who has discovered new diving sites including the Polish Window in the Bligh Waters of Fiji, the Polish Reef in Western Papua, the Polish Bommies in New Guinea, and the Polish Fingers in the Saudi Arabian Red Sea. A Galapagos expert after conducting a staggering 19 trips to the famous and beautiful islands in the Pacific. Piotr combines his love of diving with his love of photography, both on and under the water. He is the creator of the first 3D, animated, multimedia underwater guide to the Red Sea. This man of the world, despite his roaming nature, has lived 6 years in the United Kingdom and 12 years in Egypt. Oh, and he speaks 5 languages too. Feels at home anywhere, from Alice Springs, Hobart or Mammoth Lakes, to Luang Prabang, Cusco or Pohnpei. And during his free time… well, he travels and plans new expeditions to offer the world, of course!

Maja Kłosińska

Our special agent. Fun and outgoing, the life and soul of the party, forever on the go. Occasionally slows down to take a moment, perhaps to enjoy her love for local cuisine, or engage those around her in stimulating discussion on all manner of topics. Easy going and down to earth Maja is a diver through and through, with many years of experience as both an instructor and owner of a large diving centre. Organises professional diving expeditions and has been connected with PAZOLA for several years. An art historian with a broad range of knowledge and interests; she will eagerly join you on your journey of discovery and fascinate you with details about the amazing places we visit. Often living out of a suitcase and following her passion for travel, Maja is a real `people person’ and says she’s inspired by those she meets along the way.

Iga Borsuk
SONAM JAMTHSO – nasz człowiek w Bhutanie.

I was born into a family of yak farmers and my childhood memories are filled with magnificent mountains, furry animals, and wonderful nature, but also hard work, and the cold. I always knew I wanted to combine my life with tourism, so at the age of 16, I began work caring for horses as a trekking assistant. After graduating from school, I became a licensed English-speaking guide in the Kingdom of Bhutan. I take great pleasure in showing visitors the beauty of my country and bringing its culture and history closer. I have great respect for my homeland which has made me who I am. I’m proud of being Bhutanese and you too will fall in love with our wonderful Kingdom. Come visit! From PAZOLA.com: Sonam is our Bhutanese star. He has exceptional knowledge of his country, is caring, level-headed and calm. Always faces challenges with a smile on his face. Our clients invariably come back from Bhutan delighted with his service!

Michał Sieczkowski

A lawyer by education but the lure of food and travel was too great, his passions won out and instead of finding himself behind a desk he finds himself trotting the globe in search of his next adventure fix. A diving instructor for more than a dozen years, he has an open mind that's hungry to learn about new places and chase new experiences. Comfortable finding his way around a kitchen, he is forever searching for new flavours and culinary inspiration from the farthest corners of the earth. With pleasure will roll up his sleeves and cook up a feast for everyone! Favourite dish - fried stonefish, feels best - in the Raja Ampat Islands, hobby - a passionate motorcyclist who loves the wind in his hair. Michał's philosophy in life can be summed up: I can't do it? Hold my drink, I'll show you!

Bartosz Pszczółkowski
Piotr F. Pazola

A passionate foodie, willing to devour almost anything! Has merged his love for globe-trotting with running a successful and unique travel company since 2000. A highly experienced diving instructor with over 7,000 dives, and almost 300 expeditions and diving safaris all over the world to his name. A true explorer who has discovered new diving sites including the Polish Window in the Bligh Waters of Fiji, the Polish Reef in Western Papua, the Polish Bommies in New Guinea, and the Polish Fingers in the Saudi Arabian Red Sea. A Galapagos expert after conducting a staggering 19 trips to the famous and beautiful islands in the Pacific. Piotr combines his love of diving with his love of photography, both on and under the water. He is the creator of the first 3D, animated, multimedia underwater guide to the Red Sea. This man of the world, despite his roaming nature, has lived 6 years in the United Kingdom and 12 years in Egypt. Oh, and he speaks 5 languages too. Feels at home anywhere, from Alice Springs, Hobart or Mammoth Lakes, to Luang Prabang, Cusco or Pohnpei. And during his free time… well, he travels and plans new expeditions to offer the world, of course!

SEE WHAT AWAITS YOU!

BELOW YOU WILL FIND GALLERIES FROM OUR PAST TRIPS
ABU DHABI
ABU DHABI
Na przykład
8 ZDJĘĆ
ANTARKTYDA
ANTARKTYDA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
ARABIA SAUDYJSKA
ARABIA SAUDYJSKA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
ATLANTA
ATLANTA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
AUSTRALIA
AUSTRALIA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
BALI
BALI
Na przykład
8 ZDJĘĆ
BHUTAN
BHUTAN
Na przykład
8 ZDJĘĆ
BHUTAN TREKKING
BHUTAN TREKKING
Na przykład
8 ZDJĘĆ
BORNEO
BORNEO
Na przykład
8 ZDJĘĆ
BOTSWANA
BOTSWANA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
BUENOS AIRES
BUENOS AIRES
Na przykład
8 ZDJĘĆ
DELFINY
DELFINY
Na przykład
8 ZDJĘĆ
DOLINA SMIERCI I YOSEMITE
DOLINA SMIERCI I YOSEMITE
Na przykład
8 ZDJĘĆ
DUBAJ
DUBAJ
Na przykład
8 ZDJĘĆ
EGIPT SAFARI
EGIPT SAFARI
Na przykład
8 ZDJĘĆ
EKWADOR
EKWADOR
Na przykład
8 ZDJĘĆ
GALAPAGOS
GALAPAGOS
Na przykład
8 ZDJĘĆ
GRECJA ŻAGLE DELUXE
GRECJA ŻAGLE DELUXE
Na przykład
8 ZDJĘĆ
GUAM
GUAM
Na przykład
8 ZDJĘĆ
GUAM - PACYFIK
GUAM - PACYFIK
Na przykład
8 ZDJĘĆ
HALMAHERA
HALMAHERA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
HAWAJE - OAHU
HAWAJE - OAHU
Na przykład
8 ZDJĘĆ
HONDURAS - ROATAN
HONDURAS - ROATAN
Na przykład
8 ZDJĘĆ
INDIE - ANDAMANY
INDIE - ANDAMANY
Na przykład
8 ZDJĘĆ
INDIE - TAJ MAHAL I OKOLICE
INDIE - TAJ MAHAL I OKOLICE
Na przykład
8 ZDJĘĆ
ISLANDIA
ISLANDIA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
JAPONIA
JAPONIA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
JORDANIA
JORDANIA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
KAMBODZA
KAMBODZA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
KOREA POLUDNIOWA
KOREA POLUDNIOWA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
LAGUNA CHUUK
LAGUNA CHUUK
Na przykład
8 ZDJĘĆ
LAOS
LAOS
Na przykład
8 ZDJĘĆ
LAS VEGAS
LAS VEGAS
Na przykład
8 ZDJĘĆ
LOS ANGELES
LOS ANGELES
Na przykład
8 ZDJĘĆ
MACHU PICCHU
MACHU PICCHU
Na przykład
8 ZDJĘĆ
MALEDIWY
MALEDIWY
Na przykład
8 ZDJĘĆ
MIAMI - FLORYDA
MIAMI - FLORYDA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
NEPAL
NEPAL
Na przykład
8 ZDJĘĆ
NEW YORK
NEW YORK
Na przykład
8 ZDJĘĆ
OKINAWA, ISHIGAKI, YONAGUNI
OKINAWA, ISHIGAKI, YONAGUNI
Na przykład
8 ZDJĘĆ
OMAN - MUSANDAM
OMAN - MUSANDAM
Na przykład
8 ZDJĘĆ
PALAU
PALAU
Na przykład
8 ZDJĘĆ
PAPUA NOWA GWINEA
PAPUA NOWA GWINEA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
PAPUA ZACHODNIA IRIAN JAYA
PAPUA ZACHODNIA IRIAN JAYA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
PARK KRUGERA - RPA
PARK KRUGERA - RPA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
PEARL HARBOR
PEARL HARBOR
Na przykład
8 ZDJĘĆ
PERU
PERU
Na przykład
8 ZDJĘĆ
POHNPEI - PACYFIK
POHNPEI - PACYFIK
Na przykład
8 ZDJĘĆ
RPA
RPA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
SAN FRANCISCO
SAN FRANCISCO
Na przykład
8 ZDJĘĆ
SAO TOME & PRINCIPE
SAO TOME & PRINCIPE
Na przykład
8 ZDJĘĆ
SESZELE
SESZELE
Na przykład
8 ZDJĘĆ
SIPADAN - BORNEO
SIPADAN - BORNEO
Na przykład
8 ZDJĘĆ
SOCOTRA - YEMEN
SOCOTRA - YEMEN
Na przykład
8 ZDJĘĆ
SRI LANKA
SRI LANKA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
SWIAT W PIGUŁCE
SWIAT W PIGUŁCE
Na przykład
8 ZDJĘĆ
TAJLANDIA
TAJLANDIA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
TIERRA DEL FUEGO
TIERRA DEL FUEGO
Na przykład
8 ZDJĘĆ
TOKYO
TOKYO
Na przykład
8 ZDJĘĆ
WIETNAM
WIETNAM
Na przykład
8 ZDJĘĆ
WODOSPADY IGUAZU
WODOSPADY IGUAZU
Na przykład
8 ZDJĘĆ
WODOSPADY WIKTORII
WODOSPADY WIKTORII
Na przykład
8 ZDJĘĆ
YAP - PACYFIK
YAP - PACYFIK
Na przykład
8 ZDJĘĆ
WE ARE DINERS CLUB PARTNERS
CHECK THE OFFER

Chcesz poznać lepiej naszą ofertę? A może wolisz wykupić niesamowity wyjazd rozmawiając z człowiekiem? 

Skorzystaj z pomocy jednego z naszych partnerów w całej Polsce.

Kliknij na mapę aby zobaczyć więcej.

INCENTIVE – TRIPS FOR BUSINESSES

INCENTIVE is our offering to individuals and companies who want to organise a unique group experience on a luxury trip. If your company is looking for something unusual and engaging, whether it be training, team building or motivational, then INCENTIVE is for you!

PAZOLA VIP TRAVEL

VIP is our offering for the most demanding clients. All trips are customised using our many years of knowledge gained in the tourism industry. We place great importance on care and attention to ensure our clients experience an exclusive trip.

We have organised and guided countless excursions including 18 times to the renowned and unique Galapagos Islands.

We designed and conducted a mammoth 78-day deluxe expedition – 46 flights, 20 countries, business class, luxury hotels, and unparalleled services in each location. It was a truly exclusive round the world trip: Warsaw – Moscow – Tashkent – Samarkand – Tashkent – New Delhi – Bhutan – Kolkata – Shanghai – Osaka – Kuala Lumpur – Borneo – Kuala Lumpur – Auckland – Fiji – Auckland – Papeete – Bora Bora – Papeete – Easter Island – Santiago – Guayaquil – Cuenca – Guayaquil – Galapagos – Guayaquil – Los Angeles – Las Vegas – San Francisco – Buenos Aires – Iguazu – Rio de Janeiro – Cape Town – Seychelles – Paris – Warsaw.

We strive to meet the most sophisticated requests. Our in-depth knowledge of each location and experience with other groups allows us to advise on where to go and where not to go.

An exotic, luxurious, and tailored trip of a lifetime – exclusively with us.

COMING NEXT

Los Angeles - Las Vegas - Death Valley - Mammoth Lakes - Yosemite - San Francisco - Hawaii

The magic of the US West Coast!

FACEBOOK PAZOLA
FACEBOOK.COM/WWWPAZOLACOM
PINTEREST PAZOLA
PINTEREST.COM/PAZOLA
INSTAGRAM PAZOLA
INSTAGRAM.COM/PAZOLACOM

PAZOLA sp. z o.o.

ul. Stawki 3A
00-193 Warszawa

biuro@pazola.com

+48 786 815 806, +48 797 581 292

PAZOLA is a limited liability company based in Warsaw at ul. Stawki 3A, 00-193 Warsaw. Entered in the National Court Register, maintained by the District Court of the capital city Warsaw, in Warsaw, XII Commercial Division, under entry no. 0000570832. Tax Identification Number (NIP): 525-262-65-81 REGON: 362240577. Share capital PLN 50000.

Safety and convenience: our satellite phone uses the Iridium network which is available at all times in all places when travelling out of GSM network range. Outgoing calls cost USD 3/min, regardless of location. Receiving calls is free. To contact an expedition member when they are out of GSM range, or because of time differences, we recommend sending a message at no cost from https://messaging.iridium.com/. The Iridium network phone number to use is: +881622490130. Please provide the name and surname of the recipient so the group leader can pass the message on. A message can also be sent to group members through our staff in Poland. 

Bank accounts DownloadsOur agents
Wpisz swój adres email
Please fill all inputs
Are you a human? YES UPS
Projekt i wykonanie
nowosz.com