PL EN

START YOUR JOURNEYWARTO JECHAĆ: Price:
Price:


WARTO JECHAĆ: Price:
GalleryNowa Zelandia - Fiji - Bora Bora!

Time:10.10-26.10
Price:od USD 5690 + przeloty
TRWA END
10.10-26.10 | od USD 5690 + przeloty
TRWA END

EKSKLUZYWNE WAKACJE DLA WYMAGAJĄCYCH, W NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSCACH NA ŚWIECIE! 

Image title

   Są miejsca tak niezwykłe, że ciężko opisać je słowami. Miejsca przepiękne, różnorodne, pełne niesamowitych kolorów i cudownych zapachów. Miejsca, gdzie przyroda jest tak oszałamiająca, że wymyka się racjonalnemu opisowi. Są to miejsca, w których z ukochaną osobą przeżyjecie najpiękniejszą przygodę życia - luksus, który poczujecie wszystkimi zmysłami! To miejsca pełne pięknych i życzliwych ludzi, hoteli otoczonych oceanem o turkusowej barwie. Plaże tak białe, że żadne słowa nie oddadzą ich uroku. W tych miejscach mieszkają zwierzęta jakich nie znajdziesz nigdzie indziej na świecie. O tych miejscach marzą wszyscy. Chcemy Was tam zabrać! Zapraszamy w niezwykłą podróż do Nowej Zelandii oraz na wyspy Fiji i Bora Bora. 


DLACZEGO WARTO JECHAĆ?

 • Poznasz największe miasto Nowej Zelandii.
 • Poznasz kulturę Maorysów - gospodarzy Nowej Zelandii.
 • Ujrzysz jedyne w swoim rodzaju "rozgwieżdżone niebo" w jaskini Waitomo.
 • Zachwycisz się wspaniałą przyrodą oraz cudownymi krajobrazami Parku Narodowego Tongariro.
 • Ujrzysz aktywne wulkany, gorące jeziora i czynne gejzery.
 • Zobaczysz miejsca, w których kręcono kultową trylogię "Władcy Pierścieni" i "Hobbita".
 • Zanurkujesz na najpiękniejszych rafach na świecie i zobaczysz niespotykaną nigdzie indziej florę i faunę.
 • Odpoczniejsz w najbardziej ekskluzywnych hotelach na Bora Bora i Fiji. 
 • Zobaczysz rośliny i zwierzęta jakich nie ma nigdzie indziej na świecie.
 • Poczujesz jak smakuje luksus w najbardziej wyszukanej formie.
 • Z dna oceanu wyłowisz czarne perły.
 • Ujrzysz prawdziwy raj na ziemi, tak piękny, że nigdy nie będziesz chciał z niego wyjechać :)


PROGRAM WYJAZDU:

10. pażdziernika - Wylot z Warszawy do Auckland w Nowej Zelandii.

Image title


12. października - Przylot do Auckland. 

    Transport i zakwaterowanie w hotelu. Czas na odświeżenie oraz odpoczynek po długiej podróży. Po południu przywita nas polskojęzyczny przewodnik, z którym rozpoczniemy zwiedzanie Auckland - największego miasta Nowej Zelandii na Wyspie Północnej. Podejdziemy do krateru na wzgórzu wulkanicznym Mt Eden, ze szczytu którego podziwiać będziemy centrum miasta, a także pasmo górskie Waitakere, Zatokę Hauraki oraz Port Manukau. Udamy się również na spacer po niesamowitych, zimowych ogrodach w Auckland Domain oraz plaży Mission Bay. Wieczorem odważni będą mieć możliwość wjazdu na Skytower - 328 metrową wieżę telewizyjną, z której roztacza się piękna panorama miasta i okolic. Powrót do hotelu i nocleg. 

Image titleImage titleImage title


13. października - Auckland - Jaskinie Waitomo - Park Narodowy Tongariro. 

    Po śniadaniu wyjedziemy z Auckland. Kierując się na południe, wzdłuż najdłuższej rzeki Nowej Zelandii - Waikato, dotrzemy do jaskiń Waitomo, które powstały 30 milionów lat temu! Wpłyniemy łodzią do podziemnej groty by zobaczyć niezwykłe stalagmity czy stalaktyty, przypominające wosk kapiący z sufitu. Widoki będą obłędne…ale to nie wszystko. Po zgaszeniu latarek, kiedy nasze oczy przyzwyczają się do ciemności, rozpocznie się spektakularny pokaz świateł! Nad naszymi głowami pojawi się rozgwieżdżone niebo! Ogromna konstelacja jasnych punkcików, migoczących jak gwiazdy ze ścian jaskini będą odbijać światło, rozswietlając wodę poniżej…Autorami tego niezwykłego przedstawienia będą występujące endemicznie w tym rejonie larwy muchówek, których odwłoki świecą dzięki zjawisku bioluminescencji. Wyjątkowa przygoda! Po zwiedzeniu jaskiń przejedziemy przez malownicze, zielone wzgórza i tereny endemicznych lasów w rejonie Taumanarui by dojechać do Parku Narodowego Tongariro. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg. 

Image titleImage title


14. października - Park Narodowy Tongaririo - Rotorua. 

   Dziś będziemy zwiedzać jeden z najstarszych obszarów chronionych na świecie - Park Narodowy Tongariro, który leży w centralnej części płaskowyżu wulkanicznego Wyspy Północnej. W jego granicach położone są aktywne wulkany Ruapehu, Ngauruhoe i Tongariro. Trasę pokonamy wulanicznym szlakiem turystycznym Tongariro Crossing. Spacerując będziemy podziwiać marsjańskie krajobrazy, obejrzymy również Ngauruhoe - słynny wulkan, który został sfilmowany podczas kręcenia Władcy Pierścieni, gdzie przedstawiał tolkienowską Orodruinę (Górę Przeznaczenia) - widoki rodem z Mordoru! Następnie  przejedziemy przez znane z geotermalnych zjawisk tereny rejonu Taupo. To urocze miasteczko znajduje się na brzegach największego jeziora w Nowej Zelandii (o tej samej nazwie), które w rzeczywistości jest olbrzymim kraterem wulkanicznym wypełnionym wodą. Tu rozpoczniemy nasze poszukiwania kawałków pumeksu - wulkanicznej skały. Po południu przyjedziemy do Rotorua. Po zakwaterowaniu w hotelu będziemy mieć czas na oświeżenie i krótki odpocznek. Wieczorem pojedziemy dodo tradycyjnej wioski maoryskiej Tamaki Maori Village, gdzie obejrzymy koncert maoryski i zjemy tradycyjny obiad - hangi. Wieczorem powrót do hotelu i nocleg. 

Image titleImage titleImage titleImage title


15. października - Rotorua - Auckland. 

    Dzisiaj będziemy zwiedzać rejon Rotorua, w którym znajduje sie aż 11 większych jezior. Odwiedzimy malownicze jeziora Niebieskie, Zielone oraz Tarawera, które położone są wśród gęstego nowozelandzkiego buszu. Odwiedzimy również park, w którym rosną ogromne, czerwone sekwoje. Zwiedzimy również Te Puia - słynny rezerwat z gorącymi jeziorami i aktywnymi gejzerami. W rezerwacie spotkamy ptaka nielota - kiwi. Wracając z Rotorua będziemy mieć możliwość odwiedzenia słynnego Hobbitonu (Matamata) - wioski, która zbudowana została specjalnie na potrzeby kultowych filmów „Władcy Pierścieni” i trzech części „Hobbita”. Liczne, malownicze pagórki i masa zieleni sprawiają, że właśnie to miejsce stało się idealną lokalizacją dla wioski hobbitów. To tutaj mieszkali filmowi bohaterowie tacy jak Bilbo czy Frodo. Na koniec zwiedzimy ogrody Hamiltonowskie i powrócimy do Auckland. Nocleg w hotelu. 

Image titleImage title


Image title


16-19. października - Auckland - Nadi (Fiji). 

    Po śniadaniu pojedziemy na lotnisko, skąd udamy się na Fiji, gdzie spędzimy 3 wspaniałe dni. 

Image title


    Bula Bula - "jak się masz?" - ten okrzyk powitalny z pewnością każdego z nas wprawi w świetny nastrój. Po zakwaterowaniu w luksusowym hotelu czeka nas totalny relaks i zasłużone lenistwo na wyspie, która wprost tonie w życzliwości ludzi i zapachu wszechobecnych kwiatów hibiskusa. Bogactwo tutejszego morza, biel plaż, smak homarów i langust podawanych w knajpkach wręcz wymyka się racjonalnemu opisowi. Nic nie jest w stanie oddać rzeczywistości, jaka zastanie nas na miejscu. Będziecie chcieli zostać tu na zawsze! Tymczasem popijając chłodnego drinka i łapiąc promienie słoneczne  zastanowimy się jak wykorzystać czas na Fiji. Możliwości jest naprawdę wiele! 

Image titleImage title


    Fanów nurkowania zachwyci Archipelag Fidżi, który nazywany jest nieoficjalnie „stolicą świata miękkich koralowców”. Lokalne nurkowiska sa wspaniałe i naprawdę bajecznie kolorowe; podziwiać na nich można przepiekne korale o głebokiej purpurze i plejady ryb uwijających sie wśród nich... 

Image titleImage titleImage title


    Wszystkim, którzy będą chcieli zwiedzić wyspę, Fiji ma wiele do zaoferowania. Niesamowitą atrakcją może być całodzienna wycieczka motorówką po rzece Sigatoka do wioski Sand Dunes. Chętnych czeka również trekking po dżungli i Park Narodowy Tavoro. 

Image titleImage title


    Nie można przegapić wizyty w neizwykłej Sri Siva Subramaniya - największej świątyni hinduskiej na półkuli południowej, która została zbudowana przez lokalną ludność hinuską. Zbudowana w stylu południowoindyjskim dedykowana jest bóstwu Murugan, którego postać została wyrzeźbiona w Indiach.

Image titleImage title


19. października - Nadi (Fiji) - Auckland. 

    Po śniadaniu transfer na lotnisko i przelot do Auckland. W Auckland transfer z lotniska do hotelu. Czas wolny i nocleg. 

20. października - Auckland - Papeete.

    Transfer na lotnisko i wylot do Papeete. Do stolicy Polinezji Francuskiej przylatujemy 19 października (ze względu na zmianę czasu),  z 19 na 20 października nocujemy w hotelu w Papeete. 

20 - 25. października – Papeete – Bora Bora. 

    Po śniadaniu wyruszymy na lotnisko by udać sie w podróż na Bora Bora. 

Image title


     Kiedy z okna samolotu po raz pierwszy ujrzycie tą przepiękną wyspę zrozumiecie, że nie ma ani słowa przesady w zachwytach nad jej urodą. Wyspa od lat wygrywa różnego rodzaju rankingi na rajskie zakątki i cuda natury. Bora Bora, zgodnie z mitologią Polinezyjczyków, znana jest również pod nazwą „Mai te pora“, czyli „stworzona przez Bogów“. Pełna jest zmysłowości, łagodności i siły zarazem, piękna i grozy.

    Jak wygląda? W samym jej środku wznosi się ogromna skała wulkaniczna, która porośnięta jest gęstą dżunglą. Dookoła rozpościera się turkusowa laguna, którą od morza oddzielają piaszczyste plaże, ciągnące się kilometrami niczym białe wstążki na błękitnej tafli oceanu. Wszystko zaś opasane jest pierścieniem rafy koralowej. Takie widoki pozostają w pamięci do końca życia!

Image titleImage title


    Nim zdążycie nasycić się pięknem atolu Bora Bora widzianego z samolotu, wylądujemy na niewielkim lotnisku w Motu. Na przystani tragarze zajmą się naszymi bagażami, a my zostaniemy przetransportowani specjalnym tramwajem wodnym do naszego luksusowego hotelu, gdzie rozpoczniemy nasz 5-cio dniowy odpoczynek.

Image title


    Pobyt na Bora Bora będzie naszym spełnieniem marzeń o raju na ziemi, raju, który otoczony wodami Pacyfiku błyszczy cudownym, tropikalnym słońcem. Nasza codzienność przybierać będzie kształt drobinek piasku przyklejonych do skóry i smak drinka wlanego do łupiny kokosa. Będziemy podejmować również trudne decyzje, czy spędzić dzień na plaży, w hamaku, na werandzie wspaniałego hotelu, czy w morskich głębinach. Amatorzy sportów wodnych będą uradowani możliwościami jakie oferuje wyspa: kitesurfing, windsurfing, narty wodne czy nurkowanie. Ci, którzy będą mieli ochotę podglądać z nami morską faunę również będą zachwyceni. Trudno bowiem o lepsze miejsce do nurkowania.  Zanurzając się w ciepłym Pacyfiku wkroczymy do pięknego świata, w którym zwiedzimy Koralowy Ogród – naturalny podwodny park. W wodzie o przejrzystości dochodzącej do 50 metrów będziemy podziwiać między innymi płaszczki, żółwie morskie, papugoryby, ogromne manty i rekiny cytrynowe.

Image titleImage title


    Na Bora Bora wypoczywa się cudownie nie tylko na plaży. Co jeszcze można robić w raju? Atrakcji jest bez liku. Można udać się w rejs statkiem wycieczkowym, wypożyczyć katamaran czy jeździć konno. Ci, którzy uwielbiają spacerować i cieszyć oczy pięknem otaczającym wyspę, będą mogli udać sie w głąb dżungli. W trakcie wędrówki podziwiać  można bowiem niezwykłe kwiaty dzikich hibiskusów, które w ciągu doby zmieniają kolor od jadowicie żółtego po purpurowy, dzikie ananasy i suszarnie kopry, czyli miąższu orzechów kokosowych – używanego przy produkcji kosmetyków. 

Image titleImage titleImage titleImage titleImage titleImage title


Image titleImage titleImage title

   

    Wszystkim, którzy mają ochotę na coś zupełnie innego, niespotykanego, zawsze mogą wybrać sie na połów czarnych pereł, z których Bora Bora słynie:)

Image titleImage title


25. października - Bora Bora - Papeete. 

    Wieczorem tego dnia kończymy naszą przygodę z Bora Bora. Tramwajem wodnym popłyniemy na lotnisko, skąd wylecimy do Papeete. W Papeete transfer z lotniska do hotelu i nocleg. 

26. października - Papeete - Auckland - Warszawa. 

    Po śniadaniu transfer na lotnisko i podróż do Auckland. Przesiadka i podróż z Auckland do Warszawy. 

28. października - Przylot do Warszawy i koniec wyprawy. 

Image title


CENA FIJI + BORA BORA: USD 5690 + PRZELOTY

CENA NOWA ZELANDIA + FIJI + BORA BORA: USD 7150 + PRZELOTY


CENA ZAWIERA:

- Opiekę polskiego przewodnika/tłumacza/organizatora 24h/dobę. 

- Opiekę polkojęzycznego, licencjonowanego przewodnika w Nowej Zelandii. 

- Zakwaterowanie w hotelach (pokoje 2-osobowe). W tym hotele na Fiji i Bora Bora w standardzie 5*.

- Niektóre śniadania.

- Bilety wstępu do jaskiń Waitomo oraz do Parku Geotermalnego Te Puia.

- Koncert i kolacja maoryska w Tamaki.

- Ubezpieczenie KL EUR 30000, NNW EUR 4000, bagaż EUR 300

- Transfery podczas zwiedzania Nowej Zelandii.


CENA NIE ZAWIERA:

- Przelotów na trasie: Warszawa - Auckland - Nadi (Fiji) - Auckland - Papeete - Bora Bora - Papeete - Auckland - Warszawa (na chwilę obecną to koszt około USD 3650). Przeloty wyceniamy osobno, gdyż ich cena zależy od momentu zgłoszenia na wyprawę. Ze względów logistycznych należy zakupić je przez nasze biuro; jeśli są Państwo zainteresowani wylotem z innego miasta w Polsce niż podane w ofercie, informację trzeba podać przy zgłoszeniu.

- Wydatków osobistych.

- Napiwków.

- Obiadów i kolacji (oprócz kolacji w Tamaki).

- Opłat wizowych, lotniskowych, paszportowych i za nadbagaż. 

- Opcjonalnych wycieczek (wjazd na Skytower, Hobbiton, nurkowanie, itp.).

Image title

Time:10.10-26.10
Price:od USD 5690 + przeloty
TRWA END


Gallery
WE ARE DINERS CLUB PARTNERS
CHECK THE OFFER

WHERE SHOULD WE GO?

Our travel agency guarantees luxury holidays of your dreams!

PAZOLA Travel & Adventure

We love adventure. Travelling, exploring, the challenge of blazing new trails, these drive our passion for discovering the world's people, cultures, and natural wonders. We approach each experience with a mindfulness that opens us to every sensation, emotion, and gift of knowledge on offer. Being with nature and its humbling beauty are at our core.


We want to share our quest for the unknown, the different, and the untouched. Along the way guiding you with expertise and inspiring you with many travel tales from the strange to the amusing. And when mother nature triumphs or the local culture captivates, we know to fall silent... and let the moment speak for itself.


PAZOLA Travel & Adventure professionally design and prepare luxury trips, hosted by a passionate team with broad experience and extensive knowledge. Sun on the face, wind in the hair, and a broad smile, you’ll know you’re on the holiday of your life!
Image title

MAJA KŁOSIŃSKA

Our special agent. Fun and outgoing, the life and soul of the party, forever on the go. Occasionally slows down to take a moment, perhaps to enjoy her love for local cuisine, or engage those around her in stimulating discussion on all manner of topics. Easy going and down to earth Maja is a diver through and through, with many years of experience as both an instructor and owner of a large diving centre. Organises professional diving expeditions and has been connected with PAZOLA for several years. An art historian with a broad range of knowledge and interests; she will eagerly join you on your journey of discovery and fascinate you with details about the amazing places we visit. Often living out of a suitcase and following her passion for travel, Maja is a real `people person’ and says she’s inspired by those she meets along the way.


Image title

MICHAŁ SIECZKOWSKI

Pasja do podróży i jedzenia sprawiły, że nie potrafił odnaleźć się w pracy za biurkiem. Z wykształcenia prawnik a z zamiłowania obieżyświat, od kilkunastu lat instruktor nurkowania. Otwarty umysł, głodny poznawania nowych miejsc, ciągle goniący przygodę. Doświadczony Chef kuchni, stale szukający nowych smaków i inspiracji kulinarnych w najdalszych zakątkach świata. Zawsze z chęcią zakasa rękawy i skorzysta z okazji do gotowania dla innych. Ulubione danie – Smażony Stone Fish. Najlepiej czuje się na Raja Ampat. Z pasji motocyklista, kochający wiatr we włosach. Nie dam rady? Przytrzymaj mi piwo i patrz !


Image title

TOMEK RUBRYCKI

Konkretny facet do konkretnych zadań. Architekt z ogromnym doświadczeniem w nurkowaniu technicznym i jaskiniowym. Specjalista od obiegów zamkniętych, którego konikiem są wraki Morza Bałtyckiego i Śródziemnego. Zupełnie dla przyjemności i bez przymusu nurkuje w zalanych kopalniach, skacze ze spadochronem i snowboarduje. Specjalistyczny i niezwykle rygorystyczny trening wojskowy zrobiły z niego człowieka twardego jak stal ale jest to zbroja z pomponem - czuły Ojciec dla swoich dzieci i wrażliwy fotograf w jednym. Granat wypełniony kwiatami.


Image title

SONAM JAMTHSO – our man in Bhutan

I was born into a family of yak farmers and my childhood memories are filled with magnificent mountains, furry animals, and wonderful nature, but also hard work, and the cold. I always knew I wanted to combine my life with tourism, so at the age of 16, I began work caring for horses as a trekking assistant. After graduating from school, I became a licensed English-speaking guide in the Kingdom of Bhutan. I take great pleasure in showing visitors the beauty of my country and bringing its culture and history closer. I have great respect for my homeland which has made me who I am. I’m proud of being Bhutanese and you too will fall in love with our wonderful Kingdom. Come visit!
From PAZOLA.com: Sonam is our Bhutanese star. He has exceptional knowledge of his country, is caring, level-headed and calm. Always faces challenges with a smile on his face. Our clients invariably come back from Bhutan delighted with his service!


Image title

PIOTR F. PAZOLA

A passionate foodie, willing to devour almost anything! Has merged his love for globe-trotting with running a successful and unique travel company since 2000. A highly experienced diving instructor with over 7,000 dives, and almost 300 expeditions and diving safaris all over the world to his name. A true explorer who has discovered new diving sites including the Polish Window in the Bligh Waters of Fiji, the Polish Reef in Western Papua, the Polish Bommies in New Guinea, and the Polish Fingers in the Saudi Arabian Red Sea. A Galapagos expert after conducting a staggering 19 trips to the famous and beautiful islands in the Pacific. Piotr combines his love of diving with his love of photography, both on and under the water. He is the creator of the first 3D, animated, multimedia underwater guide to the Red Sea. This man of the world, despite his roaming nature, has lived 6 years in the United Kingdom and 12 years in Egypt. Oh, and he speaks 5 languages too. Feels at home anywhere, from Alice Springs, Hobart or Mammoth Lakes, to Luang Prabang, Cusco or Pohnpei. And during his free time… well, he travels and plans new expeditions to offer the world, of course!

INDIVIDUAL TRAVELLERS

Exciting itineraries for individual travellers!

stacjonarne rejsy objazdowe

TRAVELLERS BLOGChcesz poznać lepiej naszą ofertę? A może wolisz wykupić niesamowity wyjazd rozmawiając z człowiekiem? 

Skorzystaj z pomocy jednego z naszych partnerów w całej Polsce.

Kliknij na mapę aby zobaczyć więcej.

SEE WHAT AWAITS YOU!

BELOW YOU WILL FIND GALLERIES FROM OUR PAST TRIPS
LOS ANGELES
111
LOS ANGELES
Na przykład
8 ZDJĘĆ
OMAN - MUSANDAM
113
OMAN - MUSANDAM
Na przykład
8 ZDJĘĆ
NEW YORK
158
NEW YORK
Na przykład
8 ZDJĘĆ
EGIPT SAFARI
119
EGIPT SAFARI
Na przykład
8 ZDJĘĆ
GUAM
7
GUAM
Na przykład
8 ZDJĘĆ
HAWAJE - OAHU
48
HAWAJE - OAHU
Na przykład
8 ZDJĘĆ
LAS VEGAS
94
LAS VEGAS
Na przykład
8 ZDJĘĆ
TAJLANDIA
43
TAJLANDIA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
DELFINY
29
DELFINY
Na przykład
8 ZDJĘĆ
YAP - PACYFIK
50
YAP - PACYFIK
Na przykład
8 ZDJĘĆ
PEARL HARBOR
42
PEARL HARBOR
Na przykład
8 ZDJĘĆ
PALAU
51
PALAU
Na przykład
8 ZDJĘĆ
LAGUNA CHUUK
146
LAGUNA CHUUK
Na przykład
8 ZDJĘĆ
KOREA POLUDNIOWA
63
KOREA POLUDNIOWA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
PAPUA ZACHODNIA IRIAN JAYA
284
PAPUA ZACHODNIA IRIAN JAYA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
GALAPAGOS
162
GALAPAGOS
Na przykład
8 ZDJĘĆ
EKWADOR
94
EKWADOR
Na przykład
8 ZDJĘĆ
PERU
106
PERU
Na przykład
8 ZDJĘĆ
MACHU PICCHU
36
MACHU PICCHU
Na przykład
8 ZDJĘĆ
POHNPEI - PACYFIK
80
POHNPEI - PACYFIK
Na przykład
8 ZDJĘĆ
GUAM - PACYFIK
12
GUAM - PACYFIK
Na przykład
8 ZDJĘĆ
TOKYO
158
TOKYO
Na przykład
8 ZDJĘĆ
AUSTRALIA
168
AUSTRALIA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
BALI
97
BALI
Na przykład
8 ZDJĘĆ
MALEDIWY
65
MALEDIWY
Na przykład
8 ZDJĘĆ
KAMBODZA
86
KAMBODZA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
LAOS
61
LAOS
Na przykład
8 ZDJĘĆ
WIETNAM
32
WIETNAM
Na przykład
8 ZDJĘĆ
BORNEO
165
BORNEO
Na przykład
8 ZDJĘĆ
DUBAJ
63
DUBAJ
Na przykład
8 ZDJĘĆ
SIPADAN - BORNEO
38
SIPADAN - BORNEO
Na przykład
8 ZDJĘĆ
SRI LANKA
10
SRI LANKA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
HONDURAS - ROATAN
112
HONDURAS - ROATAN
Na przykład
8 ZDJĘĆ
MIAMI - FLORYDA
103
MIAMI - FLORYDA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
DOLINA SMIERCI I YOSEMITE
124
DOLINA SMIERCI I YOSEMITE
Na przykład
8 ZDJĘĆ
SAN FRANCISCO
113
SAN FRANCISCO
Na przykład
8 ZDJĘĆ
ABU DHABI
101
ABU DHABI
Na przykład
8 ZDJĘĆ
ATLANTA
8
ATLANTA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
RPA
74
RPA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
SESZELE
238
SESZELE
Na przykład
8 ZDJĘĆ
SWIAT W PIGUŁCE
76
SWIAT W PIGUŁCE
Na przykład
8 ZDJĘĆ
INDIE - ANDAMANY
109
INDIE - ANDAMANY
Na przykład
8 ZDJĘĆ
NEPAL
52
NEPAL
Na przykład
8 ZDJĘĆ
BHUTAN
80
BHUTAN
Na przykład
8 ZDJĘĆ
INDIE - TAJ MAHAL I OKOLICE
9
INDIE - TAJ MAHAL I OKOLICE
Na przykład
8 ZDJĘĆ
BUENOS AIRES
73
BUENOS AIRES
Na przykład
8 ZDJĘĆ
TIERRA DEL FUEGO
49
TIERRA DEL FUEGO
Na przykład
8 ZDJĘĆ
ANTARKTYDA
160
ANTARKTYDA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
WODOSPADY IGUAZU
20
WODOSPADY IGUAZU
Na przykład
8 ZDJĘĆ
WODOSPADY WIKTORII
24
WODOSPADY WIKTORII
Na przykład
8 ZDJĘĆ
BOTSWANA
61
BOTSWANA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
PARK KRUGERA - RPA
31
PARK KRUGERA - RPA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
ARABIA SAUDYJSKA
27
ARABIA SAUDYJSKA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
JAPONIA
232
JAPONIA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
PAPUA NOWA GWINEA
96
PAPUA NOWA GWINEA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
BHUTAN TREKKING
23
BHUTAN TREKKING
Na przykład
8 ZDJĘĆ
GRECJA ŻAGLE DELUXE
71
GRECJA ŻAGLE DELUXE
Na przykład
8 ZDJĘĆ
JORDANIA
71
JORDANIA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
HALMAHERA
76
HALMAHERA
Na przykład
8 ZDJĘĆ

INCENTIVE – TRIPS FOR BUSINESSES

INCENTIVE is our offering to individuals and companies who want to organise a unique group experience on a luxury trip. If your company is looking for something unusual and engaging, whether it be training, team building or motivational, then INCENTIVE is for you!

PAZOLA VIP TRAVEL

VIP is our offering for the most demanding clients. All trips are customised using our many years of knowledge gained in the tourism industry. We place great importance on care and attention to ensure our clients experience an exclusive trip.

We have organised and guided countless excursions including 18 times to the renowned and unique Galapagos Islands.

We designed and conducted a mammoth 78-day deluxe expedition – 46 flights, 20 countries, business class, luxury hotels, and unparalleled services in each location. It was a truly exclusive round the world trip: Warsaw – Moscow – Tashkent – Samarkand – Tashkent – New Delhi – Bhutan – Kolkata – Shanghai – Osaka – Kuala Lumpur – Borneo – Kuala Lumpur – Auckland – Fiji – Auckland – Papeete – Bora Bora – Papeete – Easter Island – Santiago – Guayaquil – Cuenca – Guayaquil – Galapagos – Guayaquil – Los Angeles – Las Vegas – San Francisco – Buenos Aires – Iguazu – Rio de Janeiro – Cape Town – Seychelles – Paris – Warsaw.

We strive to meet the most sophisticated requests. Our in-depth knowledge of each location and experience with other groups allows us to advise on where to go and where not to go.

An exotic, luxurious, and tailored trip of a lifetime – exclusively with us.

COMING NEXT

Rocky Is. – Zabargad Is. – St. Johns – Luxury Boat
FACEBOOK PAZOLA
FACEBOOK.COM/WWWPAZOLACOM
PINTEREST PAZOLA
PINTEREST.COM/PAZOLA
INSTAGRAM PAZOLA
INSTAGRAM.COM/PAZOLACOM

PAZOLA sp. z o.o.

ul. Stawki 3A
00-193 Warszawa

biuro@pazola.com

+48 786 815 806, +48 797 581 292

PAZOLA is a limited liability company based in Warsaw at ul. Stawki 3A, 00-193 Warsaw. Entered in the National Court Register, maintained by the District Court of the capital city Warsaw, in Warsaw, XII Commercial Division, under entry no. 0000570832. Tax Identification Number (NIP): 525-262-65-81 REGON: 362240577. Share capital PLN 50000.

Safety and convenience: our satellite phone uses the Iridium network which is available at all times in all places when travelling out of GSM network range. Outgoing calls cost USD 3/min, regardless of location. Receiving calls is free. To contact an expedition member when they are out of GSM range, or because of time differences, we recommend sending a message at no cost from http://messaging.iridium.com/. The Iridium network phone number to use is: +881622490130. Please provide the name and surname of the recipient so the group leader can pass the message on. A message can also be sent to group members through our staff in Poland. 

Bank accounts DownloadsOur agents
Wpisz swój adres email
Please fill all inputs
Are you a human? YES UPS
Projekt i wykonanie
nowosz.com