PL EN

START YOUR JOURNEYWARTO JECHAĆ: CENA:
CENA:


WARTO JECHAĆ: CENA:
GALERIA LOKALIZACJINowa Zelandia - Fiji - Bora Bora!

TERMIN:10.10-26.10
CENA:od USD 5690 + przeloty
WŁAŚNIE TRWA ZAKOŃCZONA
10.10-26.10 | od USD 5690 + przeloty
WŁAŚNIE TRWA ZAKOŃCZONA

EKSKLUZYWNE WAKACJE DLA WYMAGAJĄCYCH, W NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSCACH NA ŚWIECIE! 

Image title

   Są miejsca tak niezwykłe, że ciężko opisać je słowami. Miejsca przepiękne, różnorodne, pełne niesamowitych kolorów i cudownych zapachów. Miejsca, gdzie przyroda jest tak oszałamiająca, że wymyka się racjonalnemu opisowi. Są to miejsca, w których z ukochaną osobą przeżyjecie najpiękniejszą przygodę życia - luksus, który poczujecie wszystkimi zmysłami! To miejsca pełne pięknych i życzliwych ludzi, hoteli otoczonych oceanem o turkusowej barwie. Plaże tak białe, że żadne słowa nie oddadzą ich uroku. W tych miejscach mieszkają zwierzęta jakich nie znajdziesz nigdzie indziej na świecie. O tych miejscach marzą wszyscy. Chcemy Was tam zabrać! Zapraszamy w niezwykłą podróż do Nowej Zelandii oraz na wyspy Fiji i Bora Bora. 


DLACZEGO WARTO JECHAĆ?

 • Poznasz największe miasto Nowej Zelandii.
 • Poznasz kulturę Maorysów - gospodarzy Nowej Zelandii.
 • Ujrzysz jedyne w swoim rodzaju "rozgwieżdżone niebo" w jaskini Waitomo.
 • Zachwycisz się wspaniałą przyrodą oraz cudownymi krajobrazami Parku Narodowego Tongariro.
 • Ujrzysz aktywne wulkany, gorące jeziora i czynne gejzery.
 • Zobaczysz miejsca, w których kręcono kultową trylogię "Władcy Pierścieni" i "Hobbita".
 • Zanurkujesz na najpiękniejszych rafach na świecie i zobaczysz niespotykaną nigdzie indziej florę i faunę.
 • Odpoczniejsz w najbardziej ekskluzywnych hotelach na Bora Bora i Fiji. 
 • Zobaczysz rośliny i zwierzęta jakich nie ma nigdzie indziej na świecie.
 • Poczujesz jak smakuje luksus w najbardziej wyszukanej formie.
 • Z dna oceanu wyłowisz czarne perły.
 • Ujrzysz prawdziwy raj na ziemi, tak piękny, że nigdy nie będziesz chciał z niego wyjechać :)


PROGRAM WYJAZDU:

10. pażdziernika - Wylot z Warszawy do Auckland w Nowej Zelandii.

Image title


12. października - Przylot do Auckland. 

    Transport i zakwaterowanie w hotelu. Czas na odświeżenie oraz odpoczynek po długiej podróży. Po południu przywita nas polskojęzyczny przewodnik, z którym rozpoczniemy zwiedzanie Auckland - największego miasta Nowej Zelandii na Wyspie Północnej. Podejdziemy do krateru na wzgórzu wulkanicznym Mt Eden, ze szczytu którego podziwiać będziemy centrum miasta, a także pasmo górskie Waitakere, Zatokę Hauraki oraz Port Manukau. Udamy się również na spacer po niesamowitych, zimowych ogrodach w Auckland Domain oraz plaży Mission Bay. Wieczorem odważni będą mieć możliwość wjazdu na Skytower - 328 metrową wieżę telewizyjną, z której roztacza się piękna panorama miasta i okolic. Powrót do hotelu i nocleg. 

Image titleImage titleImage title


13. października - Auckland - Jaskinie Waitomo - Park Narodowy Tongariro. 

    Po śniadaniu wyjedziemy z Auckland. Kierując się na południe, wzdłuż najdłuższej rzeki Nowej Zelandii - Waikato, dotrzemy do jaskiń Waitomo, które powstały 30 milionów lat temu! Wpłyniemy łodzią do podziemnej groty by zobaczyć niezwykłe stalagmity czy stalaktyty, przypominające wosk kapiący z sufitu. Widoki będą obłędne…ale to nie wszystko. Po zgaszeniu latarek, kiedy nasze oczy przyzwyczają się do ciemności, rozpocznie się spektakularny pokaz świateł! Nad naszymi głowami pojawi się rozgwieżdżone niebo! Ogromna konstelacja jasnych punkcików, migoczących jak gwiazdy ze ścian jaskini będą odbijać światło, rozswietlając wodę poniżej…Autorami tego niezwykłego przedstawienia będą występujące endemicznie w tym rejonie larwy muchówek, których odwłoki świecą dzięki zjawisku bioluminescencji. Wyjątkowa przygoda! Po zwiedzeniu jaskiń przejedziemy przez malownicze, zielone wzgórza i tereny endemicznych lasów w rejonie Taumanarui by dojechać do Parku Narodowego Tongariro. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg. 

Image titleImage title


14. października - Park Narodowy Tongaririo - Rotorua. 

   Dziś będziemy zwiedzać jeden z najstarszych obszarów chronionych na świecie - Park Narodowy Tongariro, który leży w centralnej części płaskowyżu wulkanicznego Wyspy Północnej. W jego granicach położone są aktywne wulkany Ruapehu, Ngauruhoe i Tongariro. Trasę pokonamy wulanicznym szlakiem turystycznym Tongariro Crossing. Spacerując będziemy podziwiać marsjańskie krajobrazy, obejrzymy również Ngauruhoe - słynny wulkan, który został sfilmowany podczas kręcenia Władcy Pierścieni, gdzie przedstawiał tolkienowską Orodruinę (Górę Przeznaczenia) - widoki rodem z Mordoru! Następnie  przejedziemy przez znane z geotermalnych zjawisk tereny rejonu Taupo. To urocze miasteczko znajduje się na brzegach największego jeziora w Nowej Zelandii (o tej samej nazwie), które w rzeczywistości jest olbrzymim kraterem wulkanicznym wypełnionym wodą. Tu rozpoczniemy nasze poszukiwania kawałków pumeksu - wulkanicznej skały. Po południu przyjedziemy do Rotorua. Po zakwaterowaniu w hotelu będziemy mieć czas na oświeżenie i krótki odpocznek. Wieczorem pojedziemy dodo tradycyjnej wioski maoryskiej Tamaki Maori Village, gdzie obejrzymy koncert maoryski i zjemy tradycyjny obiad - hangi. Wieczorem powrót do hotelu i nocleg. 

Image titleImage titleImage titleImage title


15. października - Rotorua - Auckland. 

    Dzisiaj będziemy zwiedzać rejon Rotorua, w którym znajduje sie aż 11 większych jezior. Odwiedzimy malownicze jeziora Niebieskie, Zielone oraz Tarawera, które położone są wśród gęstego nowozelandzkiego buszu. Odwiedzimy również park, w którym rosną ogromne, czerwone sekwoje. Zwiedzimy również Te Puia - słynny rezerwat z gorącymi jeziorami i aktywnymi gejzerami. W rezerwacie spotkamy ptaka nielota - kiwi. Wracając z Rotorua będziemy mieć możliwość odwiedzenia słynnego Hobbitonu (Matamata) - wioski, która zbudowana została specjalnie na potrzeby kultowych filmów „Władcy Pierścieni” i trzech części „Hobbita”. Liczne, malownicze pagórki i masa zieleni sprawiają, że właśnie to miejsce stało się idealną lokalizacją dla wioski hobbitów. To tutaj mieszkali filmowi bohaterowie tacy jak Bilbo czy Frodo. Na koniec zwiedzimy ogrody Hamiltonowskie i powrócimy do Auckland. Nocleg w hotelu. 

Image titleImage title


Image title


16-19. października - Auckland - Nadi (Fiji). 

    Po śniadaniu pojedziemy na lotnisko, skąd udamy się na Fiji, gdzie spędzimy 3 wspaniałe dni. 

Image title


    Bula Bula - "jak się masz?" - ten okrzyk powitalny z pewnością każdego z nas wprawi w świetny nastrój. Po zakwaterowaniu w luksusowym hotelu czeka nas totalny relaks i zasłużone lenistwo na wyspie, która wprost tonie w życzliwości ludzi i zapachu wszechobecnych kwiatów hibiskusa. Bogactwo tutejszego morza, biel plaż, smak homarów i langust podawanych w knajpkach wręcz wymyka się racjonalnemu opisowi. Nic nie jest w stanie oddać rzeczywistości, jaka zastanie nas na miejscu. Będziecie chcieli zostać tu na zawsze! Tymczasem popijając chłodnego drinka i łapiąc promienie słoneczne  zastanowimy się jak wykorzystać czas na Fiji. Możliwości jest naprawdę wiele! 

Image titleImage title


    Fanów nurkowania zachwyci Archipelag Fidżi, który nazywany jest nieoficjalnie „stolicą świata miękkich koralowców”. Lokalne nurkowiska sa wspaniałe i naprawdę bajecznie kolorowe; podziwiać na nich można przepiekne korale o głebokiej purpurze i plejady ryb uwijających sie wśród nich... 

Image titleImage titleImage title


    Wszystkim, którzy będą chcieli zwiedzić wyspę, Fiji ma wiele do zaoferowania. Niesamowitą atrakcją może być całodzienna wycieczka motorówką po rzece Sigatoka do wioski Sand Dunes. Chętnych czeka również trekking po dżungli i Park Narodowy Tavoro. 

Image titleImage title


    Nie można przegapić wizyty w neizwykłej Sri Siva Subramaniya - największej świątyni hinduskiej na półkuli południowej, która została zbudowana przez lokalną ludność hinuską. Zbudowana w stylu południowoindyjskim dedykowana jest bóstwu Murugan, którego postać została wyrzeźbiona w Indiach.

Image titleImage title


19. października - Nadi (Fiji) - Auckland. 

    Po śniadaniu transfer na lotnisko i przelot do Auckland. W Auckland transfer z lotniska do hotelu. Czas wolny i nocleg. 

20. października - Auckland - Papeete.

    Transfer na lotnisko i wylot do Papeete. Do stolicy Polinezji Francuskiej przylatujemy 19 października (ze względu na zmianę czasu),  z 19 na 20 października nocujemy w hotelu w Papeete. 

20 - 25. października – Papeete – Bora Bora. 

    Po śniadaniu wyruszymy na lotnisko by udać sie w podróż na Bora Bora. 

Image title


     Kiedy z okna samolotu po raz pierwszy ujrzycie tą przepiękną wyspę zrozumiecie, że nie ma ani słowa przesady w zachwytach nad jej urodą. Wyspa od lat wygrywa różnego rodzaju rankingi na rajskie zakątki i cuda natury. Bora Bora, zgodnie z mitologią Polinezyjczyków, znana jest również pod nazwą „Mai te pora“, czyli „stworzona przez Bogów“. Pełna jest zmysłowości, łagodności i siły zarazem, piękna i grozy.

    Jak wygląda? W samym jej środku wznosi się ogromna skała wulkaniczna, która porośnięta jest gęstą dżunglą. Dookoła rozpościera się turkusowa laguna, którą od morza oddzielają piaszczyste plaże, ciągnące się kilometrami niczym białe wstążki na błękitnej tafli oceanu. Wszystko zaś opasane jest pierścieniem rafy koralowej. Takie widoki pozostają w pamięci do końca życia!

Image titleImage title


    Nim zdążycie nasycić się pięknem atolu Bora Bora widzianego z samolotu, wylądujemy na niewielkim lotnisku w Motu. Na przystani tragarze zajmą się naszymi bagażami, a my zostaniemy przetransportowani specjalnym tramwajem wodnym do naszego luksusowego hotelu, gdzie rozpoczniemy nasz 5-cio dniowy odpoczynek.

Image title


    Pobyt na Bora Bora będzie naszym spełnieniem marzeń o raju na ziemi, raju, który otoczony wodami Pacyfiku błyszczy cudownym, tropikalnym słońcem. Nasza codzienność przybierać będzie kształt drobinek piasku przyklejonych do skóry i smak drinka wlanego do łupiny kokosa. Będziemy podejmować również trudne decyzje, czy spędzić dzień na plaży, w hamaku, na werandzie wspaniałego hotelu, czy w morskich głębinach. Amatorzy sportów wodnych będą uradowani możliwościami jakie oferuje wyspa: kitesurfing, windsurfing, narty wodne czy nurkowanie. Ci, którzy będą mieli ochotę podglądać z nami morską faunę również będą zachwyceni. Trudno bowiem o lepsze miejsce do nurkowania.  Zanurzając się w ciepłym Pacyfiku wkroczymy do pięknego świata, w którym zwiedzimy Koralowy Ogród – naturalny podwodny park. W wodzie o przejrzystości dochodzącej do 50 metrów będziemy podziwiać między innymi płaszczki, żółwie morskie, papugoryby, ogromne manty i rekiny cytrynowe.

Image titleImage title


    Na Bora Bora wypoczywa się cudownie nie tylko na plaży. Co jeszcze można robić w raju? Atrakcji jest bez liku. Można udać się w rejs statkiem wycieczkowym, wypożyczyć katamaran czy jeździć konno. Ci, którzy uwielbiają spacerować i cieszyć oczy pięknem otaczającym wyspę, będą mogli udać sie w głąb dżungli. W trakcie wędrówki podziwiać  można bowiem niezwykłe kwiaty dzikich hibiskusów, które w ciągu doby zmieniają kolor od jadowicie żółtego po purpurowy, dzikie ananasy i suszarnie kopry, czyli miąższu orzechów kokosowych – używanego przy produkcji kosmetyków. 

Image titleImage titleImage titleImage titleImage titleImage title


Image titleImage titleImage title

   

    Wszystkim, którzy mają ochotę na coś zupełnie innego, niespotykanego, zawsze mogą wybrać sie na połów czarnych pereł, z których Bora Bora słynie:)

Image titleImage title


25. października - Bora Bora - Papeete. 

    Wieczorem tego dnia kończymy naszą przygodę z Bora Bora. Tramwajem wodnym popłyniemy na lotnisko, skąd wylecimy do Papeete. W Papeete transfer z lotniska do hotelu i nocleg. 

26. października - Papeete - Auckland - Warszawa. 

    Po śniadaniu transfer na lotnisko i podróż do Auckland. Przesiadka i podróż z Auckland do Warszawy. 

28. października - Przylot do Warszawy i koniec wyprawy. 

Image title


CENA FIJI + BORA BORA: USD 5690 + PRZELOTY

CENA NOWA ZELANDIA + FIJI + BORA BORA: USD 7150 + PRZELOTY


CENA ZAWIERA:

- Opiekę polskiego przewodnika/tłumacza/organizatora 24h/dobę. 

- Opiekę polkojęzycznego, licencjonowanego przewodnika w Nowej Zelandii. 

- Zakwaterowanie w hotelach (pokoje 2-osobowe). W tym hotele na Fiji i Bora Bora w standardzie 5*.

- Niektóre śniadania.

- Bilety wstępu do jaskiń Waitomo oraz do Parku Geotermalnego Te Puia.

- Koncert i kolacja maoryska w Tamaki.

- Ubezpieczenie KL EUR 30000, NNW EUR 4000, bagaż EUR 300

- Transfery podczas zwiedzania Nowej Zelandii.


CENA NIE ZAWIERA:

- Przelotów na trasie: Warszawa - Auckland - Nadi (Fiji) - Auckland - Papeete - Bora Bora - Papeete - Auckland - Warszawa (na chwilę obecną to koszt około USD 3650). Przeloty wyceniamy osobno, gdyż ich cena zależy od momentu zgłoszenia na wyprawę. Ze względów logistycznych należy zakupić je przez nasze biuro; jeśli są Państwo zainteresowani wylotem z innego miasta w Polsce niż podane w ofercie, informację trzeba podać przy zgłoszeniu.

- Wydatków osobistych.

- Napiwków.

- Obiadów i kolacji (oprócz kolacji w Tamaki).

- Opłat wizowych, lotniskowych, paszportowych i za nadbagaż. 

- Opcjonalnych wycieczek (wjazd na Skytower, Hobbiton, nurkowanie, itp.).

Image title

TERMIN:10.10-26.10
CENA:od USD 5690 + przeloty
WŁAŚNIE TRWA ZAKOŃCZONA


GALERIA LOKALIZACJI
WE ARE DINERS CLUB PARTNERS
CHECK THE OFFER

WHERE SHOULD WE GO?

EN Nasze ekskluzywne biuro podróży zapewni Państwu luksusowe wakacje marzeń!

PAZOLA Travel & Adventure

Uwielbiamy podróżować, poznawać nowe lądy i przecierać szlaki. Kochamy przygodę i wyzwania. Szukamy kontaktu z nowymi ludźmi i wszechobecną przyrodą. Uczymy się żyć inaczej, podglądamy inne kultury, garściami czerpiemy z otaczającego nas świata. Otwieramy się na nowe doznania, których w naszej rzeczywistości jest wciąż tak wiele. Staramy się uważnie wsłuchiwać w naturę i podziwiać jej nieujarzmione piękno. Dążymy do tego, by być częścią otaczającego nas Wszechświata, z oczami szeroko otwartymi na wszystkie jego cuda.


Lubimy dzielić się nowymi smakami i doznaniami, które funduje nam bezustanna podróż. Wciąż szukamy nowych bodźców. Chętnie wskażemy najciekawszy kierunek czy opowiemy najdziwniejszą podróżniczą historię. Zasypiemy Was anegdotami z wielu naszych wypraw i zamilkniemy, gdy słońce piękna czerwienią będzie zachodzić za horyzontem.


Luksusowe wyjazdy z PAZOLA Travel & Adventure to nie tylko profesjonalnie przygotowane plany podróży oraz kadra z szerokim doświadczeniem i głęboką wiedzą. Wyjazd z nami to słońce na twarzy, wiatr we włosach, ciągły uśmiech i przekonanie, że jesteście właśnie na najlepszych wakacjach w życiu!Image title

MAJA KŁOSIŃSKA

Człowiek od zadań specjalnych. Lubi się śmiać, próbować lokalnych potraw, czasem zatrzymać się i nacieszyć chwilą. Nurek pełną gębą, instruktorka z kilkunastoletnim stażem. Przez wiele lat właścicielka dużego centrum nurkowego, profesjonalna organizatorka nurkowych wypraw. Związana z firmą PAZOLA od wielu lat. Z łatwością znajdzie się w kazdej sytuacji. Dusza towarzystwa. Będzie konkretnie, na luzie i wesoło. Podróż to część jej życia. Wiecznie na walizkach, trochę w biegu. Historyk sztuki, zainteresowana nie tylko tym, co znajduje się pod wodą. Z chęcią odkryje z Wami wiele niesamowitych miejsc i ciekawie o nich opowie. Z Mają każdy lubi dyskutować na różne tematy, a sama zaś twierdzi, że ludzie są dla niej największą inspiracją w życiu.


Image title

DOMINIKA MĄCZYŃSKA

Podróżnik, Master Coach EMCC, Manager z wieloletnim doświadczeniem biznesowym, licencjonowany pilot wycieczek, organizator wypraw w nieznane oraz Wróżka. :) Podróżuje od zawsze, przemierzyła ponad pięćdziesiąt krajów i jest głęboko przekonana, że świat jest bardziej fascynujący niż fikcja. Na końcu świata czuje się jak w domu. Nurkowała z rekinami na Papui, medytowała w buddyjskich klasztorach, gościła u astrologa w Bhutanie, podziwiała Światynię Angkor Wat lecąc motolotnią. Każda wyprawa niezmiennie ją zachwyca, inspiruje i pozostawia niedosyt. Wciąż poszukuje nowych wyzwań oraz białych plam na mapie. Otwarta na świat, ciekawa ludzi, bezustannie inspirowana życiem i jego odcieniami - w swoich podróżach chłonie rzeczywistość wszystkimi zmysłami... Nieprawdopodobne zaangażowanie Dominiki w prowadzeniu wypraw wynika z pasji, która stale prowadzi ją przez życie. :)


Image title

PIOTR F. PAZOLA

Pasjonat dobrej kuchni - zje i strawi z sukcesem prawie wszystko. Obieżyświat z powodzeniem prowadzący niezwykłą firmę od 2000r. Zapalony fotograf zarówno pod- jak i nadwodny. Twórca pierwszego multimedialnego, trójwymiarowego, animowanego przewodnika podwodnego po rafach Morza Czerwonego (Red Sea Underwater Guide). Organizator prawie 300 wypraw i safari nurkowych na koniec świata. Odkrywca nowych nurkowisk - w tym Polish Window na Bligh Waters na Fidżi, Polish Reef na Papui Zachodniej oraz Polish Fingers w czerwonomorskiej części Arabii Saudyjskiej. Instruktor nurkowania z kilkunastoletnim stażem i ponad 7000 nurkowań na całym świecie. Spędził 6 lat w Wielkiej Brytanii oraz 12 lat w Egipcie. Śmiało porozmawia w 5 językach. Specjalista od Galapagos – samodzielnie poprowadził ponad 17 wypraw na te czarowne wyspy. Swobodnie czuje się w Alice Springs, Mammoth Lakes, Luang Prabang, Cusco, Hobart czy na Pohnpei. W czasie wolnym od pracy podróżuje i planuje kolejne, poszerzające horyzont ekspedycje w świat!


TRAVELLERS BLOGNASI AGENCI

Chcesz poznać lepiej naszą ofertę? A może wolisz wykupić niesamowity wyjazd rozmawiając z człowiekiem? 

Skorzystaj z pomocy jednego z naszych partnerów w całej Polsce.

Kliknij na mapę aby zobaczyć więcej.

SEE WHAT AWAITS YOU!

BELOW YOU WILL FIND GALLERIES FROM OUR PAST TRIPS
LOS ANGELES
111
LOS ANGELES
Na przykład
8 ZDJĘĆ
OMAN - MUSANDAM
113
OMAN - MUSANDAM
Na przykład
8 ZDJĘĆ
NEW YORK
158
NEW YORK
Na przykład
8 ZDJĘĆ
EGIPT SAFARI
71
EGIPT SAFARI
Na przykład
8 ZDJĘĆ
GUAM
7
GUAM
Na przykład
8 ZDJĘĆ
HAWAJE - OAHU
48
HAWAJE - OAHU
Na przykład
8 ZDJĘĆ
LAS VEGAS
94
LAS VEGAS
Na przykład
8 ZDJĘĆ
TAJLANDIA
43
TAJLANDIA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
DELFINY
29
DELFINY
Na przykład
8 ZDJĘĆ
YAP - PACYFIK
50
YAP - PACYFIK
Na przykład
8 ZDJĘĆ
PEARL HARBOR
42
PEARL HARBOR
Na przykład
8 ZDJĘĆ
PALAU
51
PALAU
Na przykład
8 ZDJĘĆ
LAGUNA CHUUK
146
LAGUNA CHUUK
Na przykład
8 ZDJĘĆ
KOREA POLUDNIOWA
63
KOREA POLUDNIOWA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
PAPUA ZACHODNIA IRIAN JAYA
275
PAPUA ZACHODNIA IRIAN JAYA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
GALAPAGOS
162
GALAPAGOS
Na przykład
8 ZDJĘĆ
EKWADOR
94
EKWADOR
Na przykład
8 ZDJĘĆ
PERU
106
PERU
Na przykład
8 ZDJĘĆ
MACHU PICCHU
36
MACHU PICCHU
Na przykład
8 ZDJĘĆ
POHNPEI - PACYFIK
80
POHNPEI - PACYFIK
Na przykład
8 ZDJĘĆ
GUAM - PACYFIK
12
GUAM - PACYFIK
Na przykład
8 ZDJĘĆ
TOKYO
158
TOKYO
Na przykład
8 ZDJĘĆ
AUSTRALIA
168
AUSTRALIA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
BALI
97
BALI
Na przykład
8 ZDJĘĆ
MALEDIWY
20
MALEDIWY
Na przykład
8 ZDJĘĆ
KAMBODZA
85
KAMBODZA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
LAOS
30
LAOS
Na przykład
8 ZDJĘĆ
VIETNAM - HA LONG
4
VIETNAM - HA LONG
Na przykład
8 ZDJĘĆ
BORNEO
165
BORNEO
Na przykład
8 ZDJĘĆ
DUBAJ
63
DUBAJ
Na przykład
8 ZDJĘĆ
SIPADAN - BORNEO
38
SIPADAN - BORNEO
Na przykład
8 ZDJĘĆ
SRI LANKA
10
SRI LANKA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
HONDURAS - ROATAN
112
HONDURAS - ROATAN
Na przykład
8 ZDJĘĆ
MIAMI - FLORYDA
103
MIAMI - FLORYDA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
DOLINA SMIERCI I YOSEMITE
124
DOLINA SMIERCI I YOSEMITE
Na przykład
8 ZDJĘĆ
SAN FRANCISCO
113
SAN FRANCISCO
Na przykład
8 ZDJĘĆ
ABU DHABI
101
ABU DHABI
Na przykład
8 ZDJĘĆ
ATLANTA
8
ATLANTA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
RPA
74
RPA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
SESZELE
238
SESZELE
Na przykład
8 ZDJĘĆ
SWIAT W PIGUŁCE
76
SWIAT W PIGUŁCE
Na przykład
8 ZDJĘĆ
INDIE - ANDAMANY
109
INDIE - ANDAMANY
Na przykład
8 ZDJĘĆ
NEPAL
52
NEPAL
Na przykład
8 ZDJĘĆ
BHUTAN
80
BHUTAN
Na przykład
8 ZDJĘĆ
INDIE - TAJ MAHAL I OKOLICE
9
INDIE - TAJ MAHAL I OKOLICE
Na przykład
8 ZDJĘĆ
BUENOS AIRES
73
BUENOS AIRES
Na przykład
8 ZDJĘĆ
TIERRA DEL FUEGO
49
TIERRA DEL FUEGO
Na przykład
8 ZDJĘĆ
ANTARKTYDA
160
ANTARKTYDA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
WODOSPADY IGUAZU
20
WODOSPADY IGUAZU
Na przykład
8 ZDJĘĆ
WODOSPADY WIKTORII
24
WODOSPADY WIKTORII
Na przykład
8 ZDJĘĆ
BOTSWANA
61
BOTSWANA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
PARK KRUGERA - RPA
31
PARK KRUGERA - RPA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
ARABIA SAUDYJSKA
27
ARABIA SAUDYJSKA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
JAPONIA
232
JAPONIA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
PAPUA NOWA GWINEA
96
PAPUA NOWA GWINEA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
BHUTAN TREKKING
23
BHUTAN TREKKING
Na przykład
8 ZDJĘĆ
GRECJA ŻAGLE DELUXE
71
GRECJA ŻAGLE DELUXE
Na przykład
8 ZDJĘĆ
JORDANIA
60
JORDANIA
Na przykład
8 ZDJĘĆ

EN INCENTIVE - WYJAZDY FIRMOWE

EN

Incentive to propozycja luksusowych wypraw dla osób i firm, które w nietypowy i wyjątkowo atrakcyjny sposób chcą zorganizować szkolenie, wyjazd integracyjny czy motywacyjny. Wasza firma jest wyjątkowa? W takim razie INCENTIVE to oferta dla Was!

PAZOLA VIP TRAVEL

VIP to luksusowe wyjazdy dla najbardziej wymagających klientów. Możemy się pochwalić faktem, iż wszystkie nasze wyjazdy są szyte na miarę, a satysfakcja Klientów jest dla nas największą wartością. 

Lata doświadczenia w branży turystycznej pokazały nam, jak wielkie znaczenie ma dodatkowa troska i uwaga poświęcona klientom, aby zapewnić im wyjazd klasy VIP.

COMING NEXT

SAFARI WRAKOWE - EGIPT

Najciekawsze wrakowisko w cieplej wodzie!

FACEBOOK PAZOLA
FACEBOOK.COM/WWWPAZOLACOM
PINTEREST PAZOLA
PINTEREST.COM/PAZOLA
INSTAGRAM PAZOLA
INSTAGRAM.COM/PAZOLACOM

PAZOLA sp. z o.o.

ul. Stawki 3A
00-193 Warszawa
NIP: 5252626581 | REGON: 362240577

biuro@pazola.com

+48 786 815 806, +48 797 581 292


Bezpieczeństwo i wygoda: nasz telefon satelitarny w sieci Iridium w czasie wyjazdów działa zawsze i wszędzie. Koszt połączenia wychodzącego to USD 3/min., niezależnie od kraju, z którego połączenie wychodzi i do którego jest kierowane. Odbieranie połączeń jest bezpłatne. Aby skontaktować się z uczestnikiem wyprawy gdy jesteśmy poza zasięgiem sieci GSM oraz ze względu na różnice czasowe, jako formę kontaktu zalecamy darmowe SMS-y (bez polskich znakow) wysyłane z bramki http://messaging.iridium.com/. Numer telefonu w sieci Iridium to: 881622490130. W treści wiadomości prosimy o podanie imienia i nazwiska adresata w celu przekazania wiadomości danej osobie przez leadera grupy. Wiadomość dla uczestników grupy można również przekazać za pośrednictwem naszego personelu w Polsce. 

KONTA BANKOWE MATERIAŁY DO POBRANIANASI AGENCI
Wpisz swój adres email
Proszę uzupełnić niezbędne pola
Jesteś człowiekiem? TAK UPS
Projekt i wykonanie
nowosz.com