ZACZNIJ SWOJĄ PODRÓŻWARTO JECHAĆ: CENA:
CENA:


WARTO JECHAĆ: CENA:
GALERIA LOKALIZACJISan Diego - Los Angeles - Las Vegas - San Francisco

TERMIN:22.08-01.09
CENA: 3420 USD + 860 USD przelot
22.08-01.09 | 3420 USD + 860 USD przelot


San Diego - Los Angeles - Las Vegas - Dolina Śmierci - Mammoth Lakes - Yosemite - San Francisco

Miami

KALIFORNIA / NEVADA


    Dziesięć dni i dwa stany. Plaże, luksus, splendor. Gorące słońce, piękne widoki i niesamowite przeżycie kulturalno - rozrywkowe. Wpadające do oceanu klify, wzburzone fale lub pustynie oraz parki narodowe. Zapraszamy na niezwykłą podróż do miejsc, które nie raz widziałeś na swoich ulubionych filmach. To będzie niesamowita wyprawa i podróż Twojego życia!

Dlaczego powinieneś jechać?

  • Na własne oczy zobaczysz widoki znane Ci bardzo dobrze ze szklanego lub srebrnego ekranu.

  • Poczujesz ciepło kalifornijskiego słońca oraz na własnej skórze sprawdzisz czy faktycznie „nigdy nie pada w południowej Kaliforni”?

  • Zobaczysz piękne wybrzeże słonecznej Kaliforni oraz będziesz mieć okazję poczuć gorący piasek newadzkiej pustyni.

  • Doświadczysz piękna Doliny Śmierci. Zobaczysz najniższe miejsce w Ameryce Północnej oraz opuszczone miasto.

  • Przeżyjesz jeden z niesamowitych show, które oferuje Las Vegas.

  • Przejedziesz się kultowym tramwajem w San Francisco.

  • Zachwycisz się widokami, których nie zaznasz w Europie.

  • Przejrzysz się w krystalicznie czystej wodzie Jeziora June.

  • Poczujesz delikatną bryzę z wodospadów w Parku Yosemite.

  • MOŻLIWE ROZSZERZENIE O DODATKOWE 4 DNI NA BOSKICH HAWAJACH!

Image title


    Przygodę zaczniemy w słynnym LOS ANGELES znanym również jako Miasto Aniołów. Metropolia z niezwykłą historią i bogatym dziedzictwem kulturowym. Znane jako Kreatywna Stolica Świata, posiada najwięcej muzeów oraz galerii sztuki w porównaniu ze wszystkimi największymi miastami zarówno w Ameryce jak i na innych kontynentach. Museum of Contemporary Art, Getty Center oraz Los Angeles County Museum of Art to najważniejsze i najbardziej popularne obiekty znajdujące się na terenie hrabstwa. Los Angeles to także centrum filmowe, ogromny ośrodek przemysłowy oraz jeden z największych portów morskich na świecie.

    Atrakcyjne położenie nad brzegiem oceanu oraz przy ujściu rzeki Los Angeles sprawia, że przede wszystkim jest to miasto wypoczynku i relaksu, a dopiero w drugiej kolejności – blichtru i bogactwa. Tropikalne plaże, palmy oraz kolorowe drinki działają jak magnez nawet na największe sławy świata artystycznego. W centrum Los Angeles rozpoczyna się Sunset Boulevard czyli Bulwar Zachodzącego Słońca. Mająca ok. 24 mile długości kręta arteria, która biegnie na zachód, aż do samego Pacyfiku.

Malibu Beach- Los AngelesLos Angeles


    Hollywood - jedna z najbardziej znanych dzielnic Miasta Aniołów. Niegdyś miejsce, w którym można było spotkać prawdziwe legendy kina, siedziba największych wytwórni filmowych. Dziś, miejsce - symbol oraz stolica premier kinowych. Kojarzona głownie z The Walk of Fame, aleją na której znajdziemy gwiazdy 2400 sław kina oraz Kodak Theatre, w którym co roku odbywa się gala wręczenia statuetek Oscarów.

    The Hollywood Sign - czyli najsłynniejszy punkt orientacyjny na świecie. Wysoki na 14 metrów i długi na 110 metrów napis „Hollywood” powstał w 1923 roku. Miał być reklamą budowanego nieopodal osiedla mieszkalnego, a stał się jednym z symboli Ameryki. Pierwotnie, na wzgórzu widniało „Hollywoodland”, w 1944 usunięto jednak końcówkę „-land”. Kilkukrotnie niszczony zarówno przez korniki jak i przez pospolitych wandali. Podpalany lub modyfikowany przez dowcipnisiów - aktualnie, można powiedzieć, że jest strzeżony lepiej niż Fort Knox. W 2010 roku rozważano rozbiórkę konstrukcji. Na szczęście, jak to bywa w większości filmowych produkcji, również ta historia ma swoje szczęśliwe zakończenie. W obronie symbolu Ameryki stanęły gwiazdy, tj. Arnold Schwarzenegger, Steven Spielberg czy Tom Hanks. Zorganizowano, bardzo skuteczną, zbiórkę pieniędzy i wykupiono tereny, na których znajduje się napis.

The Hollywood SignWalk of FameHollywood Downtown

Malibu/Beverly Hills

    Synonimy luksusu, splendoru oraz bogactwa. Miasta naszpikowane wspaniałymi willami. Zamieszkane przez wiele znamienitych osobistości, szczególnie z Hollywood.
    Malibu słynie z pięknych i modny plaż. Natomiast w Beverly Hills znajduje się Rodeo Drive, stylizowany na europejski styl deptak, świeże pachnące kwiaty, a dookoła sklepy oraz butiki najlepszych światowych marek.

Beverly HillsMalibu     Kolejnym miastem, które zobaczymy jest SAN DIEGO. Piękna pogoda, która utrzymuje się cały rok, to ponoć jedna z największych atrakcji San Diego, miasta nazywanego „rajem na ziemi”. Klimat, historia, rozrywka i niezapomniane widoki- to wszystko tu znajdziesz.

    Miłośnicy historii z ukontentowaniem przemierzą stare miasto oraz port. Old Town San Diego State Historic Park - czyli jedno z najbardziej historycznych miejsc w mieście, bardzo często występuje w filmach. Ponad 1000 obrazów zostało nakręconych właśnie w tej lokalizacji - możesz się tu poczuć jak prawdziwa gwiazda filmowa. Port - miód na serce dla pasjonatów militariów oraz historii. Kilka godzin intensywnego zwiedzania łodzi podwodnych oraz statków wojskowych. Wisienką na tym turystycznym torcie jest możliwość wejścia na pokład lotniskowca USS Midway, który brał udział w wojnie w Wietnamie oraz w operacji Pustynna Burza.   

San DiegoBalboa ParkTorrey Pines State Natural ReserveOld Town San Diego State Historic ParkImage titleUSS Midway


VIVA LAS VEGAS!

     Najbardziej zaludnione miasto w amerykańskim stanie Nevada, założone w 1905 roku. Swoją popularność zawdzięcza licznym kasynom oraz ogromnejilości kolorowych neonów. Światowa stolica rozrywki wyróżnia się także ze względu na zróżnicowanie pod względem architektonicznym, które ma być odwołaniem do budowli znajdujących się w różnych częściach świata.

    Jedną z głównych atrakcji miasta grzechu jest Las Vegas Boulevard - ośmiokilometrowa droga biegnąca przez centrum miasta. Jej 6 kilometrowy odcinek, zwany „the Strip” jest najjaśniejszym miejscem na Ziemi, które widać z kosmosu.


Las Vegas - The StripLas Vegas SignLas Vegas Boulevard


    „What happens in vegas stays in vegas...” Stolica hazardu, miasto grzechu, a w nim Ty. Jednak nie wszechobecne kasyna będą głównym celem przybycia do Las Vegas. To wizyta w Wielkim Kanionie, a raczej całodzienny przelot samolotem nad nim, będzie najważniejszym punktem programu.


Grand Canyon- West RimGrand CanyonGrand Canyon


    Kolejnym niesamowitym przeżyciem będzie oglądanie przedstawienia, które zostanie pokazane w jednym z najsłynniejszych hoteli oraz kasyn - Bellagio. Przed budynkiem można również podziwiać fontannę umiejscowioną na sztucznie utworzonym jeziorze. Co pół godziny odbywają się w tym miejscu spektakle, podczas których woda „tańczy” w rytm muzyki. Wieczorową porą efekt jest wzmacniany grą świateł.

Bellagio - Las Vegas

Dolina Śmierci

    Ponura nazwa tego miejsca powiązana jest z górnikami, którzy w przeszłości wydobywali tu cenne kruszce. Jedyne co pozostało po gorączce złota to Miasto Duchów, które „straszy” opuszczonymi budynkami oraz wrakami samochodów.

Image titleImage titleImage title


    Dolina Śmierci to kamienna pustynia z najniżej położonym miejscem na półkuli zachodniej - Badwater, które znajduje się 86 metrów poniżej poziomu morza. Jest to najbardziej suche miejsce w Ameryce i jedno z najgorętszych na ziemi. Latem temperatury dochodzą do 57 stopni Celsjusza, a piasek pod stopami rozgrzewa się niemal do 100 stopni.

    Dolina nie jest jednak aż tak smutna jak można by wnioskować z jej nazwy. Artist Palette oraz Artis Drive to miejsca, w których piaski i skały wyglądają jakby ktoś pomalował je różnokolorowymi farbami.


Death Valley - Badwater

Death ValleyDeath Valley


  Mammoth Lakes i Yosemite National Park zachwycą Cię niesamowitymi widokami, krystalicznie czystą wodą, pięknymi i rzadko spotykanymi gatunkami roślin.    

Image title


    Mammoth Lakes: zimą - wyśmienity ośrodek narciarski, latem - piękne miejsce do spacerowania i odetchnięcia pełną piersią. Jeziora Devils Postpile (czyli bazaltowe kolumny utworzone przez wolno zastygającą lawę) oraz Rainbow Fall to obowiązkowe punkty do odhaczenia na turystycznej liście rzeczy do zobaczenia.

Mammoth LakesImage titleRainbow Falls


    Yosemite National Park, zajmuje powierzchnię ok. 3030 km². Park znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Urwiska, krystalicznie czyste potoki, wodospady oraz skupiska sekwoi - wszystko to znajdziesz na terenie Yosemite. Park słynie z olbrzymiej ilości wodospadów nagromadzonych w tym miejscu. Najwyższy - wodospad Yosemite - mierzy aż 739 m i jest najwyższym wodospadem w Ameryce Północnej. Na południu parku znajduje się Mariposa Grove słynący z mamutowców olbrzymich, zwanych potocznie sekwojami. Najsłynniejszy okaz sekwoi w Yosemite to "Grizzly Giant", liczący 2700 lat. Jest on wysoki na 65 metrów, a jego średnica u podstawy liczy 9 metrów.

 Yosemite National ParkThe Grizzly GiantYosemite


    San Francisco - ostatni, ale za to jaki mocny, punkt podróży. Malowniczo położone miasto, otoczone z trzech stron wodą: na zachodzie jest to Ocean Spokojny, a na północy i wschodzie akwen Zatoki San Francisco. Miasto Mgły z bogatą historią. Niczym feniks powstało z popiołów po kataklizmie w 1906 roku. Silne trzęsienie ziemi obróciło miasto w ruinę, a wielodniowe liczne pożary strawiły to co pozostało po wstrząsach. Miasto odbudowano szybko i na wielką skalę. Mieszkańcy świętowali odrodzenie Ratusza w 1915 roku.

San Francisco


    Najbardziej rozpoznawalnym zabytkiem miasta nad zatoką jest Most Golden Gate, czyli „Złote Wrota”. Powstawał w latach 1933 - 1937 i przez dwadzieścia lat był najdłuższym wiszącym mostem na świecie. Budowa mostu pochłonęła wiele ofiar wśród robotników i była utrudniona gęstymi mgłami oraz silnymi prądami. Golden Gate jest owiany złą sławą, od momentu jego powstania przez barierki wyskoczyło 835 osób - z tego powodu jest nazywany mostem samobójców. Jest malowany na ten sam kolor od samego początku - charakterystyczny międzynarodowy pomarańczowy powoduje, że jest widoczny w najgęstszej mgle.

Golden Gate


     Pomimo smutnej historii i licznych wypadków mieszkańcy San Francisco są określani jako bardzo życzliwi, radośni i zawsze uśmiechnięci.

    San Francisco skrywa niesamowite miejsca do zwiedzania, tj. wyspa Alcatraz czy największe China Town na świecie. Przebywając na Wyspie Pelikanów zwiedzamy jedno z najcięższych więzień jakie istniały w USA aż do lat sześćdziesiątych poprzedniego stulecia. Jest to okazja, aby stąpać po tych samych ścieżkach co Al Capone.

    Żadna wycieczka po San Francisco nie może się obejść bez przejażdżki kultowym tramwajem, znanym również jako Cable Car. Tramwaje linowe są wizytówką i znakiem rozpoznawczym tego miasta. Pierwszy tramwaj wyjechał na trasę 1 września 1873 roku.

Image titleImage titleCable Car


Ostatniego dnia zwiedzimy Park Narodowy Muir Woods, gdzie przepiekne drzewa z rodziny sekwoi nadaja temu miejscu niesamowitego klimatu - idealne zakonczenie naszej wycieczki po jednym z napiekniejszych regionow USA.

Image titleImage title

Plan wycieczki:

Dzień 1 (22. sierpnia) - Wylot do Los Angeles z Warszawy (z przesiadką); zakwaterowanie w hotelu. Wyjście do miasta - późnym popołudniem.
Dzień 2 (23. sierpnia) -Ośmiogodzinna wycieczka po Los Angeles (Malibu, Hollywood, itp.).
Dzień 3 (24. sierpnia) -Całodzienna wycieczka do San Diego.
Dzień 4 (25. sierpnia) - Poranne wyjście do miasta. Po południu transfer na lotnisko i wylot do Las Vegas.
Dzień 5 (26. sierpnia) - Całodzienna wycieczka lotnicza nad Grand Canyon (opcja). Wieczorem - przedstawienie „O” w hotelu Bellagio (opcja).
Dzień 6 (27. sierpnia) - Wyjazd z Las Vegas w kierunku Mammoth Lakes. Zwiedzanie Death Valley. Wieczorem: zakwaterowanie w hotelu w Mammoth Lakes.
Dzień 7 (28. sierpnia) - Zwiedzanie okolic Mammoth Lakes. Trekking/spacery w pięknych okolicznościach przyrody.
Dzień 8 (29. sierpnia) - Wyjazd z Mammoth Lakes w kierunku San Francisco. Przejazd przez Yosemite National Park. Wieczorem: zakwaterowanie w hotelu w San Francisco.
Dzień 9 (30. sierpnia) - Zwiedzanie San Francisco. W planie, m.in. Alcatraz, Chinatown, Lombard Street oraz przejazd kultowym tramwajem lub wycieczka do Muir Woods i Napa Valley - przepiekna przyroda i kraina winem płynąca!

Dzień 10 (31. sierpnia) - Wycieczka do Muir Woods lub czas wolny. Po poludniu wyjazd na lotnisko i wylot do Europy.

Dzień 11 (01. września) - Lądowanie w Warszawie.

MOŻLIWE ROZSZERZENIE O DŁUŻSZY POBYT W LOS ANGELES PRZED WYPRAWA, W SAN FRANCISCO PO WYPRAWIE LUB PRZELOT Z SAN FRANCISCO NA HAWAJE NA 4 DNI - DODATKOWO USD 1620/os. (w cenie hotel 4*+5* przy Waikiki i przeloty z/do San Francisco do/z Honolulu).

Golden Gate


CENA:

USD 3420/os + USD 860/os. (przelot Warszawa - Los Angeles oraz San Francisco - Warszawa)


CENA ZAWIERA:

- przelot na trasie Warszawa - Los Angeles oraz San Francisco - Warszawa (cena przelotu może ulec zmianie w zależności od momentu zgłoszenia się na wyprawę; możliwy wylot z innych miast w Polsce - preferowane miasto wylotu należy podać przy zapisie)

- przelot na trasie Los Angeles - Las Vegas

- transfery z i na lotniska z grupą

- zakwaterowanie w hotelach 4*-5* w najlepszych mozliwych lokalizacjach w Los Angeles (Santa Monica), Las Vegas (The Strip), Mammouth Lakes (centrum miasta) oraz San Francisco (przy samej wodzie!) jak w programie, pokoje dwuosobowe

- całodzienną wycieczkę do San Diego z prywatnym przewodnikiem i kierowcą

całodzienną wycieczkę po Los Angeles z prywatnym przewodnikiem i kierowcą

- przejazd z Las Vegas do San Francisco wygodnym, klimatyzowanym samochodem przez Mammouth Lakes, Doline Śmierci i Park Narodowy Yosemite

- wycieczkę z San Francisco do Muir Woods z prywatnym przewodnikiem

- w Los Angeles opieka licencjonowanego polskiego przewodnika, mieszkającego od wielu lat w USA

- od Las Vegas do San Francisco opieka polskiego przewodnika/tłumacza/pilota/organizatora 24h na dobę

- ubezpieczenie KL 30000 EUR, NNW 4000 EUR i bagaż 400 EUR (możliwe rozszerzenie do kwoty KL 50000 EUR)


CENA NIE ZAWIERA:

- przelotów innych niż w programie

- posiłków (sniadania w hotelach w USA sa niezwykle drogie, jest masa nieklopotliwych a znacznie tanszych i smaczniejszych opcji poza hotelami).

- napiwków (w USA czesto sa dopisywane/doliczane 15%-25% za obsługe do rachunków - trzeba sie z tym liczyć)

- opłat wizowych, lotniskowych, za nadbagaż itp.

- wydatków osobistych

- opcjonalnych wycieczek w Las Vegas na spektakl "O" w wykonaniu znakomitej grupy Cirque Du Soleil (koszt 210 USD/os.), opcjonalnej wycieczki lotniczej z Las Vegas do Wielkiego Kanionu (koszt 310 USD/os.) oraz wycieczki do Alcatraz w San Francisco.

- rozszerzenia o dodatkowe 4 dni na Hawajach - cena na uczestnika (hotel 4-5* przy Waikiki wraz z przelotami do Honolulu to USD 1620/os.).
TERMIN:22.08-01.09
CENA: 3420 USD + 860 USD przelot


GALERIA LOKALIZACJI
JESTEŚMY PARTNERAMI DINERS CLUB
SPRAWDZ SZCZEGÓŁY

DOKĄD POJECHAĆ?

Nasze ekskluzywne biuro podróży zapewni Państwu luksusowe wakacje marzeń!

PAZOLA Travel & Adventure

Uwielbiamy podróżować, poznawać nowe lądy i przecierać szlaki. Kochamy przygodę i wyzwania. Szukamy kontaktu z nowymi ludźmi i wszechobecną przyrodą. Uczymy się żyć inaczej, podglądamy inne kultury, garściami czerpiemy z otaczającego nas świata. Otwieramy się na nowe doznania, których w naszej rzeczywistości jest wciąż tak wiele. Staramy się uważnie wsłuchiwać w naturę i podziwiać jej nieujarzmione piękno. Dążymy do tego, by być częścią otaczającego nas Wszechświata, z oczami szeroko otwartymi na wszystkie jego cuda.


Lubimy dzielić się nowymi smakami i doznaniami, które funduje nam bezustanna podróż. Wciąż szukamy nowych bodźców. Chętnie wskażemy najciekawszy kierunek czy opowiemy najdziwniejszą podróżniczą historię. Zasypiemy Was anegdotami z wielu naszych wypraw i zamilkniemy, gdy słońce piękna czerwienią będzie zachodzić za horyzontem.


Luksusowe wyjazdy z PAZOLA Travel & Adventure to nie tylko profesjonalnie przygotowane plany podróży oraz kadra z szerokim doświadczeniem i głęboką wiedzą. Wyjazd z nami to słońce na twarzy, wiatr we włosach, ciągły uśmiech i przekonanie, że jesteście właśnie na najlepszych wakacjach w życiu!Image title

MAJA KŁOSIŃSKA

Człowiek od zadań specjalnych. Lubi się śmiać, próbować lokalnych potraw, czasem zatrzymać się i nacieszyć chwilą. Nurek pełną gębą, instruktorka z kilkunastoletnim stażem. Przez wiele lat właścicielka dużego centrum nurkowego, profesjonalna organizatorka nurkowych wypraw. Związana z firmą PAZOLA od wielu lat. Z łatwością znajdzie się w kazdej sytuacji. Dusza towarzystwa. Będzie konkretnie, na luzie i wesoło. Podróż to część jej życia. Wiecznie na walizkach, trochę w biegu. Historyk sztuki, zainteresowana nie tylko tym, co znajduje się pod wodą. Z chęcią odkryje z Wami wiele niesamowitych miejsc i ciekawie o nich opowie. Z Mają każdy lubi dyskutować na różne tematy, a sama zaś twierdzi, że ludzie są dla niej największą inspiracją w życiu.


Image title

DOMINIKA MĄCZYŃSKA

Podróżnik, Master Coach EMCC, Manager z wieloletnim doświadczeniem biznesowym, licencjonowany pilot wycieczek, organizator wypraw w nieznane oraz Wróżka. :) Podróżuje od zawsze, przemierzyła ponad pięćdziesiąt krajów i jest głęboko przekonana, że świat jest bardziej fascynujący niż fikcja. Na końcu świata czuje się jak w domu. Nurkowała z rekinami na Papui, medytowała w buddyjskich klasztorach, gościła u astrologa w Bhutanie, podziwiała Światynię Angkor Wat lecąc motolotnią. Każda wyprawa niezmiennie ją zachwyca, inspiruje i pozostawia niedosyt. Wciąż poszukuje nowych wyzwań oraz białych plam na mapie. Otwarta na świat, ciekawa ludzi, bezustannie inspirowana życiem i jego odcieniami - w swoich podróżach chłonie rzeczywistość wszystkimi zmysłami... Nieprawdopodobne zaangażowanie Dominiki w prowadzeniu wypraw wynika z pasji, która stale prowadzi ją przez życie. :)


Image title

PIOTR F. PAZOLA

Pasjonat dobrej kuchni - zje i strawi z sukcesem prawie wszystko. Obieżyświat z powodzeniem prowadzący niezwykłą firmę od 2000r. Zapalony fotograf zarówno pod- jak i nadwodny. Twórca pierwszego multimedialnego, trójwymiarowego, animowanego przewodnika podwodnego po rafach Morza Czerwonego (Red Sea Underwater Guide). Organizator prawie 300 wypraw i safari nurkowych na koniec świata. Odkrywca nowych nurkowisk - w tym Polish Window na Bligh Waters na Fidżi, Polish Reef na Papui Zachodniej, Polish Bommies na Nowej Gwinei oraz Polish Fingers w czerwonomorskiej części Arabii Saudyjskiej. Instruktor nurkowania z kilkunastoletnim stażem i ponad 7000 nurkowań na całym świecie. Spędził 6 lat w Wielkiej Brytanii oraz 12 lat w Egipcie. Śmiało porozmawia w 5 językach. Specjalista od Galapagos – samodzielnie poprowadził 18 wypraw na te czarowne wyspy. Swobodnie czuje się w Alice Springs, Mammoth Lakes, Luang Prabang, Cusco, Hobart czy na Pohnpei. W czasie wolnym od pracy podróżuje i planuje kolejne, poszerzające horyzont ekspedycje w świat!Image title

MAŁGOSIA RUSZKOWSKA

Nałogowy podróżnik i obywatel świata. Mieszkała 16 lat w dziewięciu krajach na trzech kontynentach. Zapalona idealistka, która twierdzi że zawsze jest sposób aby coś zdziałać. Wierzy w siłę opowiadania historii, po których usłyszeniu ludzie otwierają serca. Uwielbia tańczyć, odkrywać nowe miejsca oraz rozmawiać z ludźmi dookoła i na wszelkie tematy. Na co dzień pracuje w turystyce, pisze też artykuły na tematy-podróżniczo-społeczne na blogu zatytułowanym The Alternative Ideas.NASI AGENCI

Chcesz poznać lepiej naszą ofertę? A może wolisz wykupić niesamowity wyjazd rozmawiając z człowiekiem? 

Skorzystaj z pomocy jednego z naszych partnerów w całej Polsce.

Kliknij na mapę aby zobaczyć więcej.

ZOBACZ CO CIĘ CZEKA!

PONIŻEJ ZNAJDZIECIE GALERIE Z NASZYCH POPRZEDNICH WYJAZDÓW
LOS ANGELES
111
LOS ANGELES
Na przykład
8 ZDJĘĆ
OMAN - MUSANDAM
88
OMAN - MUSANDAM
Na przykład
8 ZDJĘĆ
NEW YORK
158
NEW YORK
Na przykład
8 ZDJĘĆ
EGIPT SAFARI
70
EGIPT SAFARI
Na przykład
8 ZDJĘĆ
GUAM
7
GUAM
Na przykład
8 ZDJĘĆ
HAWAJE - OAHU
48
HAWAJE - OAHU
Na przykład
8 ZDJĘĆ
LAS VEGAS
94
LAS VEGAS
Na przykład
8 ZDJĘĆ
TAJLANDIA
43
TAJLANDIA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
DELFINY
29
DELFINY
Na przykład
8 ZDJĘĆ
YAP - PACYFIK
50
YAP - PACYFIK
Na przykład
8 ZDJĘĆ
PEARL HARBOR
42
PEARL HARBOR
Na przykład
8 ZDJĘĆ
PALAU
51
PALAU
Na przykład
8 ZDJĘĆ
LAGUNA CHUUK
146
LAGUNA CHUUK
Na przykład
8 ZDJĘĆ
KOREA POLUDNIOWA
63
KOREA POLUDNIOWA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
PAPUA ZACHODNIA IRIAN JAYA
275
PAPUA ZACHODNIA IRIAN JAYA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
GALAPAGOS
88
GALAPAGOS
Na przykład
8 ZDJĘĆ
EKWADOR
77
EKWADOR
Na przykład
8 ZDJĘĆ
PERU
78
PERU
Na przykład
8 ZDJĘĆ
MACHU PICCHU
36
MACHU PICCHU
Na przykład
8 ZDJĘĆ
POHNPEI - PACYFIK
80
POHNPEI - PACYFIK
Na przykład
8 ZDJĘĆ
GUAM - PACYFIK
12
GUAM - PACYFIK
Na przykład
8 ZDJĘĆ
TOKYO
122
TOKYO
Na przykład
8 ZDJĘĆ
AUSTRALIA
168
AUSTRALIA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
BALI
97
BALI
Na przykład
8 ZDJĘĆ
MALEDIWY
20
MALEDIWY
Na przykład
8 ZDJĘĆ
KAMBODZA
85
KAMBODZA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
LAOS
30
LAOS
Na przykład
8 ZDJĘĆ
VIETNAM - HA LONG
4
VIETNAM - HA LONG
Na przykład
8 ZDJĘĆ
BORNEO
165
BORNEO
Na przykład
8 ZDJĘĆ
DUBAJ
56
DUBAJ
Na przykład
8 ZDJĘĆ
SIPADAN - BORNEO
38
SIPADAN - BORNEO
Na przykład
8 ZDJĘĆ
SRI LANKA
10
SRI LANKA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
HONDURAS - ROATAN
112
HONDURAS - ROATAN
Na przykład
8 ZDJĘĆ
MIAMI - FLORYDA
103
MIAMI - FLORYDA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
DOLINA SMIERCI I YOSEMITE
124
DOLINA SMIERCI I YOSEMITE
Na przykład
8 ZDJĘĆ
SAN FRANCISCO
113
SAN FRANCISCO
Na przykład
8 ZDJĘĆ
ABU DHABI
101
ABU DHABI
Na przykład
8 ZDJĘĆ
ATLANTA
8
ATLANTA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
RPA
74
RPA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
SESZELE
221
SESZELE
Na przykład
8 ZDJĘĆ
SWIAT W PIGUŁCE
76
SWIAT W PIGUŁCE
Na przykład
8 ZDJĘĆ
INDIE - ANDAMANY
109
INDIE - ANDAMANY
Na przykład
8 ZDJĘĆ
NEPAL
52
NEPAL
Na przykład
8 ZDJĘĆ
BHUTAN
80
BHUTAN
Na przykład
8 ZDJĘĆ
INDIE - TAJ MAHAL I OKOLICE
9
INDIE - TAJ MAHAL I OKOLICE
Na przykład
8 ZDJĘĆ
BUENOS AIRES
73
BUENOS AIRES
Na przykład
8 ZDJĘĆ
TIERRA DEL FUEGO
49
TIERRA DEL FUEGO
Na przykład
8 ZDJĘĆ
ANTARKTYDA
160
ANTARKTYDA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
WODOSPADY IGUAZU
20
WODOSPADY IGUAZU
Na przykład
8 ZDJĘĆ
WODOSPADY WIKTORII
24
WODOSPADY WIKTORII
Na przykład
8 ZDJĘĆ
BOTSWANA
61
BOTSWANA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
PARK KRUGERA - RPA
31
PARK KRUGERA - RPA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
ARABIA SAUDYJSKA
27
ARABIA SAUDYJSKA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
JAPONIA
145
JAPONIA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
PAPUA NOWA GWINEA
96
PAPUA NOWA GWINEA
Na przykład
8 ZDJĘĆ

INCENTIVE - WYJAZDY FIRMOWE

Incentive to propozycja luksusowych wypraw dla osób i firm, które w nietypowy i wyjątkowo atrakcyjny sposób chcą zorganizować szkolenie, wyjazd integracyjny czy motywacyjny. Wasza firma jest wyjątkowa? W takim razie INCENTIVE to oferta dla Was!

PAZOLA VIP TRAVEL

VIP to luksusowe wyjazdy dla najbardziej wymagających klientów. Możemy się pochwalić faktem, iż wszystkie nasze wyjazdy są szyte na miarę, a satysfakcja Klientów jest dla nas największą wartością. 

Lata doświadczenia w branży turystycznej pokazały nam, jak wielkie znaczenie ma dodatkowa troska i uwaga poświęcona klientom, aby zapewnić im wyjazd klasy VIP.

Jako jedyni w Polsce możemy pochwalic sie zorganizowaniem i poprowadzeniem 18-stu wypraw na prestiżowe i ekskluzywne Wyspy Galapagos. 

Jako jedyni w Polsce zorganizowalismy i poprowadzilismy 78-dniowa wyprawe dookoła swiata w wersji DeLuxe - 46 połaczen lotniczych, 20 krajów, przeloty klasa biznes, luksusowe hotele i najwyższa jakość świadczonych usług w każdej destynacji. Trasa, którą polecieli nasi klienci wyglądała następująco: Warszawa - Moskwa - Taszkient - Samarkanda - Taszkient - New Delhi - Bhutan - Kolkata - Szanghaj - Osaka - Kuala Lumpur - Borneo - Kuala Lumpur - Auckland - Fiji - Auckland - Papeete - Bora Bora - Papeete - Wyspa Wielkanocna - Santiago - Guayaquil - Cuenca - Guayaquil - Galapagos - Guayaquil - Los Angeles - Las Vegas - San Francisco - Buenos Aires - Iguazu - Rio de Janeiro - Kapsztad - Seszele - Paryz - Warszawa. Jesteśmy w stanie sprostac najbardziej wyszukanym trasom; wiemy co pokazać a czego unikać, mamy dogłębną wiedzę o każdej z tych destynacji jako, że sami byliśmy tam z grupami wielokrotnie! Luksusowa wyprawa życia? - tylko z nami!


NADCHODZĄCA WYPRAWA

Nieprawdopodobne Galapagos!

Stada rekinów młotów i zabawne lwy morskie!

FACEBOOK PAZOLA
FACEBOOK.COM/WWWPAZOLACOM
PINTEREST PAZOLA
PINTEREST.COM/PAZOLA
INSTAGRAM PAZOLA
INSTAGRAM.COM/PAZOLACOM

PAZOLA sp. z o.o.

ul. Stawki 3A
00-193 Warszawa
NIP: 5252626581 | REGON: 362240577

biuro@pazola.com

+48 786 815 806, +48 797 581 292


Bezpieczeństwo i wygoda: nasz telefon satelitarny w sieci Iridium w czasie wyjazdów poza zasięg sieci GSM działa zawsze i wszędzie. Koszt połączenia wychodzącego to USD 3/min., niezależnie od kraju, z którego połączenie wychodzi i do którego jest kierowane. Odbieranie połączeń jest bezpłatne. Aby skontaktować się z uczestnikiem wyprawy gdy jesteśmy poza zasięgiem sieci GSM oraz ze względu na różnice czasowe, jako formę kontaktu zalecamy darmowe SMS-y (bez polskich znakow) wysyłane z bramki http://messaging.iridium.com/. Numer telefonu w sieci Iridium to: +881622490130. W treści wiadomości prosimy o podanie imienia i nazwiska adresata w celu przekazania wiadomości danej osobie przez leadera grupy. Wiadomość dla uczestników grupy można również przekazać za pośrednictwem naszego personelu w Polsce. 

KONTA BANKOWE MATERIAŁY DO POBRANIANASI AGENCI
Wpisz swój adres email
Proszę uzupełnić niezbędne pola
Jesteś człowiekiem? TAK UPS
Projekt i wykonanie
nowosz.com