PL EN

START YOUR JOURNEYWARTO JECHAĆ: CENA:
CENA:


WARTO JECHAĆ: CENA:
GALERIA LOKALIZACJINieprawdopodobne Galapagos!

TERMIN:27.10-13.11
CENA:PLN 6940 + USD 8350
WŁAŚNIE TRWA ZAKOŃCZONA
27.10-13.11 | PLN 6940 + USD 8350
WŁAŚNIE TRWA ZAKOŃCZONA
Piękno podwodnego świata Galapagos

Zapraszamy na safari nurkowe na cudowne Wyspy Galapagos połączone ze zwiedzaniem andyjskiej części Ekwadoru oraz, na deser, magiczne peruwiańskie Machu Picchu i dawna inkaska stolica - Cusco! 


Jest to już nasza 16-ta wyprawa w ten region. Znamy każdy kamień, każdą rafę i wszystkie zakamarki tego regionu zarówno pod- jak i nadwodne :)!

W 2017 roku jedynie 7 łodzi na świecie otrzymało zezwolenie na nurkowanie na wyspach Wolf i Darwin; mówi się, że akwen ten niedługo może zostać całkowicie zamknięty ze względu na ochronę unikalnego ekosystemu, który dość mocno jest ostatnio eksploatowany nie tylko przez turystow ale i przez floty rybackie, od czasu do czasu 'nieopatrznie' zapuszczające się na ogromne obszarowo wody tego Parku Narodowego. Skorzystaj z szansy - wybierz się z nami podziwiać podwodne i nawodne cuda tych przepięknych wysp!

Słynne żółwie na GalapagosImage titleRekin młot


Nasze safari nurkowe to rejs jachtem motorowym MY Galapagos Master, podczas którego przemierzymy ponad 570 mil morskich i zanurkujemy przy najwspanialszych nurkowiskach tego akwenu i być może świata - wyspach Wolf i Darwin!


Luksusowy wypoczynek na Galapagos

Wyspy Cudów

Archipelag Galapagos należący do Ekwadoru, położony jest 600 mil na zachód od wybrzeży Ameryki Południowej. 120 lat temu wizyta na Galapagos zainspirowała Karola Darwina do sformułowania 'Teorii Ewolucji'. Wyspy wzięły swoją nazwę od hiszpańskiej nazwy siodła, popularnego onegdaj w Hiszpanii, a do którego podobne są gigantyczne żółwie słoniowe, zamieszkujące ten odlegly ląd. Jest to również jedyne miejsce na świecie, gdzie występują przedstawiciele zarówno gatunków polarnych jak i tropikalnych: od pingwinów po flamingi!


Image titleImage title


Zobaczymy tu z bliska wylegujące się na plażach rodziny uszatek i lwów morskich, człapiące błękitno- i czerwononogie głuptaki, pingwiny dające nura ze skał, grzejące się na kamieniach legwany morskie czy wysiadujące jaja nielotne kormorany.


Image titleImage title


Dla nas to jednak nie koniec przygód i wrażeń! To dopiero ich początek!

Image title


Galapagos to również RAJ DLA NURKÓW! Dzięki chłodnym prądom Humbolta życie morskie wokół tych wysp jest spektakularne! Nigdzie indziej nie będziesz miał okazji nurkowania z tak zróżnicowanymi gatunkami zwierząt: żołwie, stada rekinów młotów, rekiny wielorybie, uszatki, lwy morskie i pingwiny!!! Nigdzie indziej nie będziesz miał okazji pływania z legwanami morskimi!!!


Piękno podwodnego świata Galapagos jest niezaprzeczalne!

Ekwador

Naszą bazą wypadową będzie Quito - górska stolica Ekwadoru. Miasto, niewątpliwie urokliwe, szczególnie jego stara cześć pełna zaułków, stromych i wąskich uliczek, robi ogromne wrażenie. Po ulicach snują się Indianie z okolicznych wiosek znosząc produkty na sprzedaż. Na każdym rogu miasta wznosi się kościół, tworząc strzelista panoramę Quito nastroszoną wieżami świątyń. Nowa część miasta to świetne kluby nocne, urocze knajpki i jedyna w mieście Mama Clorinda, gdzie zupa ze świńskich skórek i awokado jest nie-do-przebicia!

Galop na 4000m npm!!! Okoliczny Park Narodowy Cotopaxi z wiecznie ośnieżoną czapą to główny bohater widokówek - w jego cieniu, jeśli będzie taka nasza inklinacja, możemy pożyczyć parę koni od Don Antonio z okolicznej hacjendy i udać się na przejażdżkę w teren - niezapomniane przeżycia gwarantowane, nawet dla nowicjuszy!


Cotopaxi


Przygoda na rwącej rzece!!! Dla tych, którzy mogą nieco wydłużyć pobyt w Ameryce Południowej, sugeruję odwiedziny w dorzeczu Amazonki oraz spływ pontonami po rzece Upper Napo - fun nad fun-ny!


Market w Otavalo zawsze przyciąga sporo turystów - piękne, kolorowe narzuty, ciepłe czapki i skórzane kapelusze są najchętniej kupowanymi pamiątkami, ale i lunch może być atrakcyjny - zamówimy sobie świeżo usmażoną świnkę morską (jej podobieństwo do smażonego szczura jest tylko przypadkowe!).


Market w OtavaloMarket w Otavalo

Peru

Ta wyprawa nie byłaby pełna bez odwiedzin Peru. Machu Picchu, nieskończona siedziba inkaskiego króla, jest na liście ''must see'' chyba wszystkich podróżników świata. Ruiny niegdyś świetnego miasta stoją dumnie na szczycie andyjskiej góry; porzucone w XV w., sławę odzyskało dopiero w 1911 r. dzięki Hiramowi Binghamowi, młodemu amerykańskiemu historykowi, którego do Machu Picchu zabrał 11-letni Pablito Alvarez. Cuzco, inkaska stolica, niestety została, w przeciwieństwie do Machu Picchu, wypatrzona przez konkwistadorów, którzy zburzyli wiele budynków by dać podwaliny pod nowe, hiszpańskie konstrukcje. Miasto to jednak wciąż swoim charakterem przypomina małą, indiańską wioskę, której fundamentam jest parę różnych kultur. Podczas naszej podróży zobaczymy również Sacred Valley - dolinę rzeki Urubamba, która już za czasów inkaskich miała ogromne znaczenie, głównie dzięki niesamowitemu klimatowi.

Nieprawdopodobne Machu Picchu

PROGRAM:

02. września 2017

Zbiórka na lotnisku w Warszawie. Lot Warszawa - Amsterdam o godzinie 06.05am

Wylot z Amsterdamu do Quito w południe. Lądujemy w Quito tego samego dnia późnym popołudniem, transfer do hotelu, kolacja i odpoczynek po podróży.

Panorama Quito


03. września 2017

Dziś zwiedzamy Quito. Będziemy mieli okazję podziwiać tu Iglesia de San Francisco - największą i najstarszą świątynię wywodzącą się ze ,,szkoły Quito", stanowiącej mieszankę różnych stylów. Damy się porwać niepowtarzalnej mieszance starego i nowego Quito, stanowiącego niemal dwa różne miasta. Odwiedzimy także Palacio Presidencial, Pałac Prezydencki, stojący po północno-zachodniej stronie Plaza de la Independencia (głównego placu miejskiego, idealnego na popołudniową kawę).Ta monumentalna budowla charakteryzyje się idealną wprost symetrią. Nie może zabraknąć nas także w Katedrze Quito, zbudowanej w pierwszej połowie XVI wieku. To istne wcielenie eklektyzmu - z powodu remontów w różnych epokach,  posiada wiele wymieszanych ze sobą stylów: barokowy ołtarz, gotyckie kamienne łuki, a także elementy stylu mudejar. W krypcie Katedry spoczywają szczątki prezydenta Gabriela García Moreno. W budynku mieści się także muzeum. Odwiedzimy także ,,mały bochenek chleba" - El Panecillo. To wzgórze, na którego szczycie znajduje się słynny pomink Matki Boskiej, widoczny praktycznie z każdego punktu w mieście. 

Iglesia de San Francisco04. września 2017 - 11. września 2017

Poranny transfer na lotnisko w Quito. Lot Quito - Galapagos (San Cristobal). Zakwaterowanie na łodzi. Opis łodzi i nurkowisk poniżej.

Nurkowania na North Seymour, rejs na wyspę Darwin, trzy dni nurkowe na najlepszych nurkowiskach świata - Wyspie Darwin i Wyspie Wolf, nurkowania na Cousins i Gordon, wycieczki lądowe - Wyspa Bartolome, Wyspa Plaża, Stacja Badawcza Darwina.

Wyspa Seymour NorteWyspa BartoloméImage title


*wszystkie wycieczki lądowe i rozkład nurkowania są układane przez Park Narodowy i ich układ się może zmienić.

11. września 2017

Powrot do Quito. Zakwaterowanie w hotelu Rio Amazonas i fiesta w lokalnym barze - ślimaki na winie!

12. września 2017

Dziś rano około 9.00 wyruszamy do Otavalo, po drodze zaliczymy również Środek Świata!

Najsłynniejszy targ w Ekwadorze odbywa się w mieście Otavalo, eksploduje soczystymi kolorami, egzotycznymi zapachami i folklorystyczną muzyką. Sprzedawcy ubrani w tradycyjne stroje proponować nam będą kapelusze znane na całym świecie. Stąd przywieziemy najbardziej niezwykłe pamiątki - jest to największy targ wyrobów ludowych Ameryki Południowej. Dla chętnych insomniaków jest również otwarty targ ze zwierzętami - od 4-tej rano! Zwiedzimy też Calderon, gdzie robione są tradycyjne figurki z chleba. Noc w przepieknej hacjendzie w Otavalo.


Image titleImage title

Image title


13. września 2017

Dzisiejszy ranek zaczniemy od wizyty w Parku Narodowym Cotopaxi, gdzie zobaczymy najwyższy czynny wulkan na świecie. Bedzie czas na krótki spacer po polu, którym przeszła lawa podczas erupcji wulkanu i moment na zdjęcia przy pięknym jeziorze Limpiopungo. Wieczór i noc spędzimy w urokliwej i niezwykle eleganckiej hacjendzie niedaleko lotniska.


Jezioro Limpiopungo


14. września 2017

Dziś przelot do stolicy Peru, Limy, którą będziemy oglądać cały dzien bez mała. Zwiedzimy parę pięknych zabytków, które ostały się jeszcze od czasów hiszpańskich, zobaczymy niesamowite stare miasto ale i nowe części Limy, gdzie globalizacja spiera się ze starożytnymi wierzeniami inkaskimi o pierwszeństwo - totalny mix tradycji i nowoczesności, i to nie tylko na fasadach budynków ale i na twarzach mieszkańców tego wielkiego miasta. Wieczorem dla chętnych sushi w Mirtaflores i spacer po Barranco.


Image title


15. września 2017

Rankiem łapiemy kolejne połączenie lotnicze, tym razem do Cusco, starożytnej stolicy inkaskiej, położonej wysoko w górach. Po wylądowaniu wsiadamy do busa by podjechać do stacji Ollantaytambo, na której złapiemy pociąg łączący Ollantay z Aquas Calientes, gdzie dotrzemy późnym popołudniem. Kręta droga prowadzi przez prawdziwie dzikie tereny, a pociąg, który jest cały przeszklony, daje nam dużo możliwości robienia niesamowitych zdjęć okolicy. Po dojechaniu do stacji końcowej w Aquas Calientes, przejdziemy się po miasteczku (zajmie to 15min) i zjemy kolacyjkę w jednej z wielu knajpek. Wczesna dobranocka.


Image titleImage titleImage title


16. września 2017

Bardzo wczesna pobudka by załapać się na wschód słońca nad Machu Picchu. 2-godzinny spacer po ruinach z przewodnikiem; później czas wolny na zdjęcia i podziwianie okolicy. Około południa wracamy pociągiem do Cusco. Zakwaterowanie w hoteliku tuż przy rynku. Wieczór na odpoczynek i niesamowite steaki z alpaki popchnięte nieprawdopodobnym ciastem marchewkowym!


Image title


17. września 2017

Dziś zwiedzamy Cusco. Czeka nas wizyta w Świątyni Słońca Qurikancha, która stanowi jedną z głównych pozostałości po sakralnejarchitekturze Inków. Dawniej odbywał się tu liczne podniosłe uroczystości inkaskich władów, takie jak śluby czy pogrzeby. Będziemy mieli również okazję podziwiać pozostałości inkaskich murów, zrobionych tak solidnie, że do dziś ciężko byłoby wcisnąć między ich fragmenty choćby kartkę papieru... Kolejny must see to zespół fortyfikacji Saksywaman. Jeśli spojrzymy na Cusco z góry, to wygląda jak puma, i to właśnie Saksywaman stanowi głowę tego wyjątkowo ważnego dla Inków zwierzęcia...

Po całodniowej przechadzce wśród tajemniczych inkaskich ruin czeka nas zasłużony odpoczynek.

Świątynia Słońca Qurikancha


18. września 2017

Poranek wolny na przepakowanie się i ostatnie zakupy przez powrotem do Polski. Po południu transfer na lotnisko w Limie i wylot do Europy z przesiadkami.

19. września 2017

Lądowanie w Warszawie. Koniec wyprawy.


Miejsca nurkowe na Galapagos

Niezwykłość tego miejsca polega na równoczesnej obecności prądów arktycznych i pacyficznych, dzięki temu nurkując możemy obserwować gatunki zwierząt należące do gatunków polarnych, takich jak pingwiny, oraz gatunków tropikalnych, takich jak legwany.

17% ryb i 35% zwierząt to gatunki endemiczne, żyjące tylko na tym odizolowanym archipelagu.

Nurkowanie na Galapagos to przede wszystkim nurkowanie z dużymi okazami występującymi w ogromnych ławicach. Stada rekinów młotów towarzyszyć nam będą przy każdym zanurzeniu, ławice tuńczyków i jacków, delfiny butelkonose, manty, spotkamy również naszego ulubieńca - rekina wielorybiego!

Natomiast absolutnie czymś najwspanialszym będą niesamowite spotkania z lwami morskimi, legwanami i pingwinami!!!

DARWIN ISLAND

Wyspa uważana przez światowe sławy za NAJLEPSZE NURKOWISKO NA ŚWIECIE!!! Skalny Łuk na Wyspie Darwina oddaje temu tytułowi honor. Jest tutaj cieplej o kilka stopni niż wewnątrz Archipelagu. Podczas jednego nurkowania możemy tutaj spotkać: rekiny młoty, liczne stada delfinów, rekiny galapagoskie i manty. Jeśli będziemy mieli szczęście właśnie tu możemy się natknąć na orki, rekiny wielorybie, rekiny tygrysie i marliny.

Jeśli znajdziesz sekundę, żeby odwrócić wzrok od wielkich okazów, zobaczysz tu ośmiornice, płaszczki i kalmary.

Wyspa Darwina jest najcenniejszym klejnotem w koronie Galapagos!


Image titleImage title


WOLF ISLAND

Wyspa ta zasłynęła przede wszystkim z obecności wielkich stad rekinów młotów, które dosłownie zasłaniają słońce! Ponadto zobaczymy tu endemiczny gatunek rekina galapagoskiego i rekina wielorybiego. Do codzienności należą tu spotkania z delfinami, orleniami, barakudami, lwami morskimi i żółwiami!

Wyspa Wolf


COUSIN ROCK

Tu spotkamy polujące lwy morskie, uszatki i wiele śpiących zoli. Jest jednym z najbardziej lubianych i cenionych nurkowisk dzięki mieszkającym tu 30 orleniom. Tutaj także natkniemy się na koniki morskie, kraby, żabienice (jedna z najrzadszych ryb świata, tu występuje często). Jest to doskonale miejsce na nurkowanie dzienne i nocne.

ISLA LOBOS

Jest to miejsce wykorzystywane do zrobienia nurkowania sprawdzającego - jednak będzie to Wasze najpiękniejsze nurkowanie sprawdzające! Dlaczego? Zrobicie je wspólnie z lwami morskimi, które będą Was naśladowały! Otoczeni będziemy przez stada orleni, żółwie i mureny. Zobaczyć tu można kochające się Legwany!


Image titleGORDONS ROCK

Jest to najlepsze nurkowisko oferowane przez wewnętrzne wyspy archipelagu, odwiedzane regularnie przez manty, orlenie, rekiny młoty i białoczube rekiny rafowe.

STACJA BADAWCZA DARWINA

Lokalne muzeum, gdzie zebrano garść informacji na temat darwińskiej Teorii Ewolucji.

ENTERPRETATION CENTRE

Zobaczymy tutaj plansze opowiadające o powstaniu Galapagos, ich pierwszych mieszkańcach, a także dowiemy się, z jakimi problemami boryka się ten Park Narodowy.


Nasza Łódź - MY Galapagos Master


MY Galapagos Master


M/Y Galapagos Master należy do grupy kilku najlepszych łodzi pływających po Archipelagu Galapagos. Przeszła w roku 2015 pełny refit - jest całkowicie odświeżona i gotowa do akcji!

Cały jacht jest w pełni klimatyzowany, wykończony drewnem, wyposażony w eleganckie drewniane meble.


Image title


Jadalnia jest obszerna ze stołem bufetowym i świetnie zaopatrzonym barkiem. Będziemy zachwyceni kuchnią, która reprezentuje mieszankę kuchni południowoamerykańskiej i europejskiej. Pomiędzy posiłkami podawane będą świeże soki i przekąski.

W salonie znajdują się super komfortowe sofy, idealne miejsce na relaks.

Image title


Pokład nurkowy jest obszerny i wyposażony w prysznice, pojemniki ze słodką wodą do płukania aparatów.

Dla Gości przeznaczone są również dwa pokłady słoneczne, jeden częściowo zacieniony z wygodnymi sofami, drugi znajdujący się na najwyższym pokładzie, w pełni nasłoneczniony dla sympatyków wspaniałych widoków i pięknej opalenizny.

M/Y Galapagos Master oferuje miejsca w 8 dwuosobowych, luksusowych kabinach położonych na niższym pokładzie. Kabiny posiadają indywidualnie regulowaną klimatyzację, prywatne łazienki z gorącą wodą i codziennie zmienianymi ręcznikami.


Image title


DANE TECHNICZNE:


 • Długość: 32 m

 • Szerokość: 7,5 m

 • Prędkość: 12 węzłów

 • Nitrox: TAK

 • Generatory: 2 x ONAN 75KW

 • Silniki: 2 x CUMMINS 440 KM

Załoga: 8 osób + 2 przewodników nurkowych

2015 - całkowite odświeżenie łodzi.


Image title


Koszt: PLN 6940/os. + USD 8350/os.

Cena zawiera:


 • przeloty wymienione w programie

 • wszystkie transfery lotnisko - hotel - lotnisko

 • wszystkie śniadania

 • safari nurkowe 7 dni na Galapagos trasa Wolf i Darwin (pełne wyżywienie)

 • wycieczka do Otavalo

 • 3 noce w Quito (pokoje dwuosobowe)

 • 1 noc w hacjendzie w Cotopaxi (pokoje dwuosobowe)

 • wycieczka do Parku Narodowego Cotopaxi (śniadanie i lunch w cenie)

 • 2 noce w hotelu w Limie w centrum (pokoje dwuosobowe)

 • przejazd pociągiem VistaDome do Aquas Calientes i z powrotem do Ollantaytambo

 • wszystkie transfery prywatnym busem zarowno w Ekwadorze jak i w Limie

 • 1 noc w Cuzco (pokoje dwuosobowe)

 • 1 noc w Aquas Calientes (pokoje dwuosobowe)

 • prywatna wycieczka do Machu Picchu

 • obsługa polskiego przewodnika/tłumacza/instruktora PADI/wróżki z ramienia www.piotrpazola.com 24 godziny na dobe podczas całej wycieczki

 • ubezpieczenie podróżne KL 30000 EUR, NNW 4000 EUR, bagaż 400EUR

Cena nie zawiera:


 • napiwków

 • ubezpieczenia

 • wypożyczenia sprzętu nurkowego

 • posiłkow inne niż wymienione

 • opłat lotniskowych, bagażowych, wizowych, itp.

 • wjazdu do Parku Narodowego Galapagos USD 100/os.

 • opłaty paliwowej USD 150/os.

 • ubezpiecznia na łodzi - USD 35/os (obowiązkowa skladka na lokalną komorę deco).


Do 120 dni przed wyprawą możliwe są zwroty i anulacje. Każda opłata będzie komunikowana na bieżąco podczas procesu anulowania. Sugerujemy wykupienie ubezpieczenia kosztów anulacji - możliwe również przez nasze biuro - proszę o kontakt.TERMIN:27.10-13.11
CENA:PLN 6940 + USD 8350
WŁAŚNIE TRWA ZAKOŃCZONA


GALERIA LOKALIZACJI
WE ARE DINERS CLUB PARTNERS
CHECK THE OFFER

WHERE SHOULD WE GO?

EN Nasze ekskluzywne biuro podróży zapewni Państwu luksusowe wakacje marzeń!

PAZOLA Travel & Adventure

Uwielbiamy podróżować, poznawać nowe lądy i przecierać szlaki. Kochamy przygodę i wyzwania. Szukamy kontaktu z nowymi ludźmi i wszechobecną przyrodą. Uczymy się żyć inaczej, podglądamy inne kultury, garściami czerpiemy z otaczającego nas świata. Otwieramy się na nowe doznania, których w naszej rzeczywistości jest wciąż tak wiele. Staramy się uważnie wsłuchiwać w naturę i podziwiać jej nieujarzmione piękno. Dążymy do tego, by być częścią otaczającego nas Wszechświata, z oczami szeroko otwartymi na wszystkie jego cuda.


Lubimy dzielić się nowymi smakami i doznaniami, które funduje nam bezustanna podróż. Wciąż szukamy nowych bodźców. Chętnie wskażemy najciekawszy kierunek czy opowiemy najdziwniejszą podróżniczą historię. Zasypiemy Was anegdotami z wielu naszych wypraw i zamilkniemy, gdy słońce piękna czerwienią będzie zachodzić za horyzontem.


Luksusowe wyjazdy z PAZOLA Travel & Adventure to nie tylko profesjonalnie przygotowane plany podróży oraz kadra z szerokim doświadczeniem i głęboką wiedzą. Wyjazd z nami to słońce na twarzy, wiatr we włosach, ciągły uśmiech i przekonanie, że jesteście właśnie na najlepszych wakacjach w życiu!Image title

MAJA KŁOSIŃSKA

Człowiek od zadań specjalnych. Lubi się śmiać, próbować lokalnych potraw, czasem zatrzymać się i nacieszyć chwilą. Nurek pełną gębą, instruktorka z kilkunastoletnim stażem. Przez wiele lat właścicielka dużego centrum nurkowego, profesjonalna organizatorka nurkowych wypraw. Związana z firmą PAZOLA od wielu lat. Z łatwością znajdzie się w kazdej sytuacji. Dusza towarzystwa. Będzie konkretnie, na luzie i wesoło. Podróż to część jej życia. Wiecznie na walizkach, trochę w biegu. Historyk sztuki, zainteresowana nie tylko tym, co znajduje się pod wodą. Z chęcią odkryje z Wami wiele niesamowitych miejsc i ciekawie o nich opowie. Z Mają każdy lubi dyskutować na różne tematy, a sama zaś twierdzi, że ludzie są dla niej największą inspiracją w życiu.


Image title

DOMINIKA MĄCZYŃSKA

Podróżnik, Master Coach EMCC, Manager z wieloletnim doświadczeniem biznesowym, licencjonowany pilot wycieczek, organizator wypraw w nieznane oraz Wróżka. :) Podróżuje od zawsze, przemierzyła ponad pięćdziesiąt krajów i jest głęboko przekonana, że świat jest bardziej fascynujący niż fikcja. Na końcu świata czuje się jak w domu. Nurkowała z rekinami na Papui, medytowała w buddyjskich klasztorach, gościła u astrologa w Bhutanie, podziwiała Światynię Angkor Wat lecąc motolotnią. Każda wyprawa niezmiennie ją zachwyca, inspiruje i pozostawia niedosyt. Wciąż poszukuje nowych wyzwań oraz białych plam na mapie. Otwarta na świat, ciekawa ludzi, bezustannie inspirowana życiem i jego odcieniami - w swoich podróżach chłonie rzeczywistość wszystkimi zmysłami... Nieprawdopodobne zaangażowanie Dominiki w prowadzeniu wypraw wynika z pasji, która stale prowadzi ją przez życie. :)


Image title

PIOTR F. PAZOLA

Pasjonat dobrej kuchni - zje i strawi z sukcesem prawie wszystko. Obieżyświat z powodzeniem prowadzący niezwykłą firmę od 2000r. Zapalony fotograf zarówno pod- jak i nadwodny. Twórca pierwszego multimedialnego, trójwymiarowego, animowanego przewodnika podwodnego po rafach Morza Czerwonego (Red Sea Underwater Guide). Organizator prawie 300 wypraw i safari nurkowych na koniec świata. Odkrywca nowych nurkowisk - w tym Polish Window na Bligh Waters na Fidżi, Polish Reef na Papui Zachodniej oraz Polish Fingers w czerwonomorskiej części Arabii Saudyjskiej. Instruktor nurkowania z kilkunastoletnim stażem i ponad 7000 nurkowań na całym świecie. Spędził 6 lat w Wielkiej Brytanii oraz 12 lat w Egipcie. Śmiało porozmawia w 5 językach. Specjalista od Galapagos – samodzielnie poprowadził ponad 17 wypraw na te czarowne wyspy. Swobodnie czuje się w Alice Springs, Mammoth Lakes, Luang Prabang, Cusco, Hobart czy na Pohnpei. W czasie wolnym od pracy podróżuje i planuje kolejne, poszerzające horyzont ekspedycje w świat!


TRAVELLERS BLOGNASI AGENCI

Chcesz poznać lepiej naszą ofertę? A może wolisz wykupić niesamowity wyjazd rozmawiając z człowiekiem? 

Skorzystaj z pomocy jednego z naszych partnerów w całej Polsce.

Kliknij na mapę aby zobaczyć więcej.

SEE WHAT AWAITS YOU!

BELOW YOU WILL FIND GALLERIES FROM OUR PAST TRIPS
LOS ANGELES
111
LOS ANGELES
Na przykład
8 ZDJĘĆ
OMAN - MUSANDAM
113
OMAN - MUSANDAM
Na przykład
8 ZDJĘĆ
NEW YORK
158
NEW YORK
Na przykład
8 ZDJĘĆ
EGIPT SAFARI
71
EGIPT SAFARI
Na przykład
8 ZDJĘĆ
GUAM
7
GUAM
Na przykład
8 ZDJĘĆ
HAWAJE - OAHU
48
HAWAJE - OAHU
Na przykład
8 ZDJĘĆ
LAS VEGAS
94
LAS VEGAS
Na przykład
8 ZDJĘĆ
TAJLANDIA
43
TAJLANDIA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
DELFINY
29
DELFINY
Na przykład
8 ZDJĘĆ
YAP - PACYFIK
50
YAP - PACYFIK
Na przykład
8 ZDJĘĆ
PEARL HARBOR
42
PEARL HARBOR
Na przykład
8 ZDJĘĆ
PALAU
51
PALAU
Na przykład
8 ZDJĘĆ
LAGUNA CHUUK
146
LAGUNA CHUUK
Na przykład
8 ZDJĘĆ
KOREA POLUDNIOWA
63
KOREA POLUDNIOWA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
PAPUA ZACHODNIA IRIAN JAYA
275
PAPUA ZACHODNIA IRIAN JAYA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
GALAPAGOS
162
GALAPAGOS
Na przykład
8 ZDJĘĆ
EKWADOR
94
EKWADOR
Na przykład
8 ZDJĘĆ
PERU
106
PERU
Na przykład
8 ZDJĘĆ
MACHU PICCHU
36
MACHU PICCHU
Na przykład
8 ZDJĘĆ
POHNPEI - PACYFIK
80
POHNPEI - PACYFIK
Na przykład
8 ZDJĘĆ
GUAM - PACYFIK
12
GUAM - PACYFIK
Na przykład
8 ZDJĘĆ
TOKYO
158
TOKYO
Na przykład
8 ZDJĘĆ
AUSTRALIA
168
AUSTRALIA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
BALI
97
BALI
Na przykład
8 ZDJĘĆ
MALEDIWY
20
MALEDIWY
Na przykład
8 ZDJĘĆ
KAMBODZA
85
KAMBODZA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
LAOS
30
LAOS
Na przykład
8 ZDJĘĆ
VIETNAM - HA LONG
4
VIETNAM - HA LONG
Na przykład
8 ZDJĘĆ
BORNEO
165
BORNEO
Na przykład
8 ZDJĘĆ
DUBAJ
63
DUBAJ
Na przykład
8 ZDJĘĆ
SIPADAN - BORNEO
38
SIPADAN - BORNEO
Na przykład
8 ZDJĘĆ
SRI LANKA
10
SRI LANKA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
HONDURAS - ROATAN
112
HONDURAS - ROATAN
Na przykład
8 ZDJĘĆ
MIAMI - FLORYDA
103
MIAMI - FLORYDA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
DOLINA SMIERCI I YOSEMITE
124
DOLINA SMIERCI I YOSEMITE
Na przykład
8 ZDJĘĆ
SAN FRANCISCO
113
SAN FRANCISCO
Na przykład
8 ZDJĘĆ
ABU DHABI
101
ABU DHABI
Na przykład
8 ZDJĘĆ
ATLANTA
8
ATLANTA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
RPA
74
RPA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
SESZELE
238
SESZELE
Na przykład
8 ZDJĘĆ
SWIAT W PIGUŁCE
76
SWIAT W PIGUŁCE
Na przykład
8 ZDJĘĆ
INDIE - ANDAMANY
109
INDIE - ANDAMANY
Na przykład
8 ZDJĘĆ
NEPAL
52
NEPAL
Na przykład
8 ZDJĘĆ
BHUTAN
80
BHUTAN
Na przykład
8 ZDJĘĆ
INDIE - TAJ MAHAL I OKOLICE
9
INDIE - TAJ MAHAL I OKOLICE
Na przykład
8 ZDJĘĆ
BUENOS AIRES
73
BUENOS AIRES
Na przykład
8 ZDJĘĆ
TIERRA DEL FUEGO
49
TIERRA DEL FUEGO
Na przykład
8 ZDJĘĆ
ANTARKTYDA
160
ANTARKTYDA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
WODOSPADY IGUAZU
20
WODOSPADY IGUAZU
Na przykład
8 ZDJĘĆ
WODOSPADY WIKTORII
24
WODOSPADY WIKTORII
Na przykład
8 ZDJĘĆ
BOTSWANA
61
BOTSWANA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
PARK KRUGERA - RPA
31
PARK KRUGERA - RPA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
ARABIA SAUDYJSKA
27
ARABIA SAUDYJSKA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
JAPONIA
232
JAPONIA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
PAPUA NOWA GWINEA
96
PAPUA NOWA GWINEA
Na przykład
8 ZDJĘĆ
BHUTAN TREKKING
23
BHUTAN TREKKING
Na przykład
8 ZDJĘĆ
GRECJA ŻAGLE DELUXE
71
GRECJA ŻAGLE DELUXE
Na przykład
8 ZDJĘĆ
JORDANIA
60
JORDANIA
Na przykład
8 ZDJĘĆ

EN INCENTIVE - WYJAZDY FIRMOWE

EN

Incentive to propozycja luksusowych wypraw dla osób i firm, które w nietypowy i wyjątkowo atrakcyjny sposób chcą zorganizować szkolenie, wyjazd integracyjny czy motywacyjny. Wasza firma jest wyjątkowa? W takim razie INCENTIVE to oferta dla Was!

PAZOLA VIP TRAVEL

VIP to luksusowe wyjazdy dla najbardziej wymagających klientów. Możemy się pochwalić faktem, iż wszystkie nasze wyjazdy są szyte na miarę, a satysfakcja Klientów jest dla nas największą wartością. 

Lata doświadczenia w branży turystycznej pokazały nam, jak wielkie znaczenie ma dodatkowa troska i uwaga poświęcona klientom, aby zapewnić im wyjazd klasy VIP.

COMING NEXT

SAFARI WRAKOWE - EGIPT

Najciekawsze wrakowisko w cieplej wodzie!

FACEBOOK PAZOLA
FACEBOOK.COM/WWWPAZOLACOM
PINTEREST PAZOLA
PINTEREST.COM/PAZOLA
INSTAGRAM PAZOLA
INSTAGRAM.COM/PAZOLACOM

PAZOLA sp. z o.o.

ul. Stawki 3A
00-193 Warszawa
NIP: 5252626581 | REGON: 362240577

biuro@pazola.com

+48 786 815 806, +48 797 581 292


Bezpieczeństwo i wygoda: nasz telefon satelitarny w sieci Iridium w czasie wyjazdów działa zawsze i wszędzie. Koszt połączenia wychodzącego to USD 3/min., niezależnie od kraju, z którego połączenie wychodzi i do którego jest kierowane. Odbieranie połączeń jest bezpłatne. Aby skontaktować się z uczestnikiem wyprawy gdy jesteśmy poza zasięgiem sieci GSM oraz ze względu na różnice czasowe, jako formę kontaktu zalecamy darmowe SMS-y (bez polskich znakow) wysyłane z bramki http://messaging.iridium.com/. Numer telefonu w sieci Iridium to: 881622490130. W treści wiadomości prosimy o podanie imienia i nazwiska adresata w celu przekazania wiadomości danej osobie przez leadera grupy. Wiadomość dla uczestników grupy można również przekazać za pośrednictwem naszego personelu w Polsce. 

KONTA BANKOWE MATERIAŁY DO POBRANIANASI AGENCI
Wpisz swój adres email
Proszę uzupełnić niezbędne pola
Jesteś człowiekiem? TAK UPS
Projekt i wykonanie
nowosz.com